Yardım EFT Dongle Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

tunasahinn

Üye
Merhabalar, EFT Dongle satın almayı düşünüyorum da bir kaç sorum olacaktı. Cevaplarsanız sevinirim.

1-) AliExpress üzerinde satılan EFT Dongle USB'ler sınırsız mı? Onu aldıktan sonra herhangi bir süre belirleniyor ve tekrardan ödeme yapmamız gerekiyor mu?

2-) Tamirini yapabildiği modeller nelerdir? Piyasada çok iyi bir cihaz olmadığını söyleyenler var, doğru mu? bilemedim de.

Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, EFT Dongle satın almayı düşünüyorum da bir kaç sorum olacaktı. Cevaplarsanız sevinirim.

1-) AliExpress üzerinde satılan EFT Dongle USB'ler sınırsız mı? Onu aldıktan sonra herhangi bir süre belirleniyor ve tekrardan ödeme yapmamız gerekiyor mu?

2-) Tamirini yapabildiği modeller nelerdir? Piyasada çok iyi bir cihaz olmadığını söyleyenler var, doğru mu? bilemedim de.

Şimdiden teşekkürler.
Aliexpress yurtdışı firma oldugu icin gümrükte takılı kalabilir. Eft yıllık olarak tekrar aktivasyon yapmak gerekiyor.
EFT Dongle Destek burada diger sorularinizin cevaplari var

Şimdiden teşekkürler.
Her yıl lisans yenileme var. Mesela bu sene 2 yıllık 35 dolar yaptılar. EFT Dongle başarı Raporları bölümünden hangi cihazlara neler yaptığını görebilirsiniz.

Geri
Üst Alt