EFT Pro Dongle Sorunu

kosos

Üye
Merhaba arkadaşlar eft pro dongle kayıt olurken sadece eft pro 1.9.2 sürümünde kayıt olabildim eft dongle 2.7 yi açmaya çalışınca bağlantı sağlanılmıyor giriş butonları pasif durumda sadece eft pro ile giriş yapıyor onunlada işlem yapamadım hata veriyor driverlarda mı sorun var anlamış değilim yardımcı olabilirmisiniz

Merhaba arkadaşlar eft pro dongle kayıt olurken sadece eft pro 1.9.2 sürümünde kayıt olabildim eft dongle 2.7 yi açmaya çalışınca bağlantı sağlanılmıyor giriş butonları pasif durumda sadece eft pro ile giriş yapıyor onunlada işlem yapamadım hata veriyor driverlarda mı sorun var anlamış değilim yardımcı olabilirmisiniz
EFT Pro güncellemeden bu yana server sıkıntısı veriyor ara ara deneyin
Veya programı silip tekrar yükleyin

Yazılım konusunda çok yeniyim yeni konu açsam mı bilemediğim için bu konudan sormak istedim eft dongle 2 yolluk aktivasyon aldım EFT Pro sürümü için ayrı bir ücret ödemem gerekir mi
Yada EFT pro eski sürümlerini kullanılabilir mi?

Yazılım konusunda çok yeniyim yeni konu açsam mı bilemediğim için bu konudan sormak istedim eft dongle 2 yolluk aktivasyon aldım EFT Pro sürümü için ayrı bir ücret ödemem gerekir mi
Yada EFT pro eski sürümlerini kullanılabilir mi?
EFT Pro için ayrı ücret ödemeniz gerekmez.​

silip tekrar yükledim birde hosts dosyasını düzenledim sorun çözüldü
ftp dongle a kayıt olmadım onunda sanırım siteden mesaj atmam gerekecek
teşekkürler enescanergndz

ftp dongle kayıt olmadan önce aldığınız reseller önce aktivasyonu yapmalı ondan sonra siz ftp dongle'a kayıt işleminizi yapmalısınız

Detected USB Modifier [USB Redirector], Remove it and try again

eft pro bu hatayı alıyorum neden kaynaklanıyor bilgi verebilirmisiniz
teşekkürler

Detected USB Modifier [USB Redirector], Remove it and try again

eft pro bu hatayı alıyorum neden kaynaklanıyor bilgi verebilirmisiniz
teşekkürler

Bilgisayarınıza Usb Redirector kurmuşsunuz onu kaldırıp tekrar çalıştırmanızı istiyor.

Merhaba Ustalarım,
Eft dongle pro ile alakalı bir bağlantı sorunu yaşıyorum 2 gündür.Bu sorun serverdan mı kaynaklı yoksa benim dongleda mı sorun?
Yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Üst Alt