silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Elephone E10 Pro IMEI Repair başarı raporunu paylaşacağım. Ben bu işlemi EFT Pro ile yaptım. Bu araç ücretli bir araçtır.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Kod:
 Waiting for server.....OK 
Loading files.....OK 
Setting up.....OK 
Waiting for MTK port.....Detected {COM14}
Switching to Meta Mode.....OK 
Waiting for Meta port.....Detected {COM41}
Connecting to Meta port.....OK 
Reading info.....OK 
Device SDK: 29 
Device data encryption: encrypted 
Device Hardware: mt6762 
Device CPU: arm64-v8a 
Device Factory: Elephone 
Device Model: E10_Pro 
Android version: 10 
Device Firmware: Elephone_E10_Pro_TR_V01_20200717 
Reading Modem info.....OK 
Preparing Modem.....OK 
Reading NVRAM database.....OK 
Pulling database.....OK 
Loading database.....OK 
Reading NVRAM.....OK 
Writing IMEI 1.....OK 
Writing IMEI 2.....OK 
Operation {Repair IMEI META} ID: E1596760F811B63A 
Elapsed time 01:04 -- Version 4.3.2

Tüm videolar: https://www.youtube.com/playlist?list=PLy3DUl4-MY1OvomBk9s5_XrY09eDLkdi1

Cihazın bir sorunu yok. Fakat stok rom'un elimin altında olmasını istiyorum. Developer'ım, çeşitli denemelerim olabiliyor. Muhtemel bir brick durumunda cihazı yeniden kurabilmeliyim.
Bilgisayarınız var mı? Yazılımı çekerim upload ederseniz bizde arşivimize ekleriz.​

Bilgisayarınız var mı? Yazılımı çekerim upload ederseniz bizde arşivimize ekleriz.

Çok iyi olur. İhtiyacı olanlar da GSM TURKEY üzerinden erişir, faydalı olur. Telefonda root yok, root olmadan full backup yapılabiliyorsa bana tarif edebilir misiniz?

Geri
Üst Alt