Stock Rom Elephone E10 Rom Talebi

bilhos

Üye
Merhabalar çok kıymetli arkadaşlar

Yeni üye oldum ve bu benim ilk konum. Sizleri tanıdığıma memnun oldum.

Elephone E10 stok rom bulamıyorum maalesef. Bir yaşıma daha girdim, telefonun Türkiye distribütörü kesinlikle firmware paylaşmam diyor! Resmi sitesi olan elephone hk de açılmıyor.
İnternette nadiren bir iki bağlantı buldum ama onlar da MT6765 yazıyor. (Cihaz MT6762)

E10'un orijinal rom dosyasına sahip olan değerli arkadaşlarımız var mı?

Cihazda root olmadığı için telefondan yedek alamıyrum, dolayısıyla sizleri rahatsız etmek durumunda kaldım.

Merhabalar çok kıymetli arkadaşlar

Yeni üye oldum ve bu benim ilk konum. Sizleri tanıdığıma memnun oldum.

Elephone E10 stok rom bulamıyorum maalesef. Bir yaşıma daha girdim, telefonun Türkiye distribütörü kesinlikle firmware paylaşmam diyor! Resmi sitesi olan elephone hk de açılmıyor.
İnternette nadiren bir iki bağlantı buldum ama onlar da MT6765 yazıyor. (Cihaz MT6762)

E10'un orijinal rom dosyasına sahip olan değerli arkadaşlarımız var mı?

Cihazda root olmadığı için telefondan yedek alamıyrum, dolayısıyla sizleri rahatsız etmek durumunda kaldım.
Cihazın işlemcisi MTK WhatsApp üzerinden yazarsanız yedeğini çekeriz. Root için yardımcı oluruz.​

Maalesef cevap alamadım WhatsApp'tan. Bu cihazın en azından boot.img'sini edinmeme yardımcı olursanız memnun olurum.
Merhabalar, destek grubundaki ustalarımız müsait olduğunda muhakkak size geri dönüş sağlayacaklardır.

Geri
Üst Alt