Tavsiye En İyi Box Hangisi

bytocker

Üye
Arkadaslar yeni bir box alcam ama karar veremedim en iyisi hangisi ve benim işimi görebilecek ne alsam. Ben Samsung agırlıklı çalışıyorum ve birde tümünün FRP sıfırlaması amaclı kullanacagım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Cvt
Eft Dongle , z3x box ve octoplus en iyi olanları diye biliyorum. Ama ustalarımız daha iyi bilir tabi. En iyi olanları yazacaklardır konuyu görünce.

arkadaslar yeni bir box alcam ama karar veremedim en iyisi hangisi ve benim işimi görebilecek ne alsam. Ben samsung agırlıklı çalışıyorum ve birde tümünün frp sıfırlaması amaclı kullanacagım.
En iyi site bir box veya dongle yok. Hepsinin ayrı ayrı özelliği vardır. Samsung için Z3x, Octoplus, Chimera ve EFT Dongle iyidir.

xiaom

üstad, xiaomi-oppo-vivo için ne önerirsiniz?
Qualcomm ağırlık cihazlar için box olarak kendi adıma almak yerine klavyemi kullanmayı tercih ediyorum.şimdiki zaten Nandlar UFS kullandığı için gittiğin de komple gidiyor :ROFLMAO: Eş değer cihaz yada dosyaları varsa Qfil ile kalkıyor. Vivo yakında Chimera da yer almayı planlıyor. Tavsiyem olmayacaktır. Manuel devam.

Qualcomm ağırlık cihazlar için box olarak kendi adıma almak yerine klavyemi kullanmayı tercih ediyorum.şimdiki zaten Nandlar UFS kullandığı için gittiğin de komple gidiyor :ROFLMAO: Eş değer cihaz yada dosyaları varsa Qfil ile kalkıyor. Vivo yakında Chimera da yer almayı planlıyor. Tavsiyem olmayacaktır. Manuel devam.
chimera'yı biraz açarmısın üstad

Chimera Tool Hepsi Bir arada Araç Şimdilik Huawei HTC Blackberry Samsung Nokia Windows serisi LG destekli araç. Eksikleri var fakat güncel araç. Yakın zamanda Vivo ve Sony de eklenecek ama tarih belli değil. Dongle yada satın almış olduğunuz id şifre ile çalışmakta. Kullanıcı için basit arayüze sahip. LG de epey eksikleri var Oct nin üstüne araç yok. HTC de en şimdilik bana XTC boxı aratmadı. Mtk da desteği var aynı Chipsete sahip arşivinde bulunan refarans cihaza repair konusunda geniş. Eksileri internet olmadan çalışmıyor. LG de patates sadece yazılım yazma konusunda ve eski cihazlar mevcut. samsung da bir ara iyiydi J7 pro ve Core S7 edge U2 ilk destekleyen cihaz. Sürekli güncelleme halinde. xiaomi-oppo-vivo desteği ne yazık ki şuanda yok.

Chimera Tool Hepsi Bir arada Araç Şimdilik Huawei HTC Blackberry Samsung Nokia Windows serisi LG destekli araç. Eksikleri var fakat güncel araç. Yakın zamanda Vivo ve Sony de eklenecek ama tarih belli değil. Dongle yada satın almış olduğunuz id şifre ile çalışmakta. Kullanıcı için basit arayüze sahip. LG de epey eksikleri var Oct nin üstüne araç yok. HTC de en şimdilik bana XTC boxı aratmadı. Mtk da desteği var aynı Chipsete sahip arşivinde bulunan refarans cihaza repair konusunda geniş. Eksileri internet olmadan çalışmıyor. LG de patates sadece yazılım yazma konusunda ve eski cihazlar mevcut. samsung da bir ara iyiydi J7 pro ve Core S7 edge U2 ilk destekleyen cihaz. Sürekli güncelleme halinde. xiaomi-oppo-vivo desteği ne yazık ki şuanda yok.
hocam saolun.size ulaşabileceğim bir watsapp veya mail adresiniz varmı

hocam saolun.size ulaşabileceğim bir watsapp veya mail adresiniz varmı
Kişisel Bilgiler Malesef ki Forumun Kuralları gerekliliğinden dolayı paylaşılmıyor siz sorun aktif bir sürü kullanıcı var sizlere yardım edebilecek kişiler.

Geri
Üst Alt