Essential Phone IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan umdt44
  • Başlangıç tarihi
Naptınız son durum nedir

Hocam ben size soruyorum : ) Essential ph1 var işte. bu telefona IMEI atılıyor mu. siz atabiliyor musunuz. Klasik yöntemler bu telefonda işe yaramıyor sanim. Sorduğum kişiler bu telefona atilamiyor dediler çünkü.

Bu modelden kimse bana cihaz gönderimi yapmadı. Onun için deneme fırsatım olmadı. Gönderirseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

Hocam ben xiomilere IMEI atabiliyor um anlıyorum bu işlerden. Klasik yöntemleri deneyebilirim fakat daha kötü olur diye ellemiyorum . Ayrica bu yontemlerle olsa zaten çoktan yapan olmuştu. Gerçi telefon fazla satmadı ama bilemedim. Su bilinen yöntemleri deneyecegim full yedek alıp ama işte Kalici bir hasar vermek de istemiyorum. Mesela google pixcel telefonlara IMEI atılabilir mu? Bu aynı kategoride bir telefon çünkü .

Hocam ben xiomilere IMEI atabiliyor um anlıyorum bu işlerden. Klasik yöntemleri deneyebilirim fakat daha kötü olur diye ellemiyorum . Ayrica bu yontemlerle olsa zaten çoktan yapan olmuştu. Gerçi telefon fazla satmadı ama bilemedim. Su bilinen yöntemleri deneyecegim full yedek alıp ama işte Kalici bir hasar vermek de istemiyorum. Mesela google pixcel telefonlara IMEI atılabilir mu? Bu aynı kategoride bir telefon çünkü .
ustam imei atamak tc tarafınca yasal suçtur biz chazın bozuk imei numarasını onarıyoruz

Yazdığınız ve kullandığınız kelimelere dikkat edin. IMEI repair işlemi farklı sizin anlattığınız farklı bir birşey.

Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.

Yazdığınız ve kullandığınız kelimelere dikkat edin. IMEI repair işlemi farklı sizin anlattığınız farklı bir birşey.

Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur.
Anladım sizce repair yapılır mı? Denemeli miyim.

google pixel 2 yaptım ben. essential denemek lazim su an bi tane geldi. denyeyim olursa bilgi veririm size

Of çok iyi ya hocam pixel 2 yi hangi yöntemle deneyiniz ? Box ile mi normal xiomilerdeki gibi mi öyle ise ben de deneyebilirim block silme olayı falan ise?
google pixel 2 yaptım ben. essential denemek lazim su an bi tane geldi. denyeyim olursa bilgi veririm size

Müsait olamadım.@silivriserdar hocama gidemedim henüz.Eğer olumlu bir haber çıkarsa mükemmel olacak.

Umt var ise önce efs yedeği alip sonra reset efs yapip repair yapılabilir bence

Geri
Üst Alt