Bilgi Ev Kullanıcılarına Yönelik Tools

atarax29

Üye
Arkadaşlar telefon yazilim işleri seviyorum. Kendi işimi görecek kadar imei repair vs işleri için tools ariyorum. Yıllık ücretli değilde mesela kullandıkça ücret ödeyeceğim program varmı. Xiaomi telefonlar için. Yada yillik olsada benim için en uygunu hangisi olur?

Arkadaşlar telefon yazilim işleri seviyorum. Kendi işimi görecek kadar imei repair vs işleri için tools ariyorum. Yıllık ücretli değilde mesela kullandıkça ücret ödeyeceğim program varmı. Xiaomi telefonlar için. Yada yillik olsada benim için en uygunu hangisi olur?

Yıllık DFT ya da TRTools alabilrisiniz.

Yıllık almadan işim oldugunda kredi karşılığında kullanabileceğim program varmi?
Öle tek kullanımlık kredi yukluyum kullanayım tarzında tool yok bildiğim kadarıyla hydra tool bir sefer aldığınız zaman artık Kredi yıllık kullanım süresi olmayan geniş bir model desteği var ama başarı oranı tartışılır özellikle Xiaomiler için ne kadar ihtiyacınızı karşılar bilemem araştırabilirsiniz.

Öyle bir araç yok. Yıllık var veya süresiz var. Birini seçmeniz lazım.​

Xiaomi telefonlar için en tercih etiğim toolar UMT ve Egsmtool dır.

Dft pro tek kullanimlik buldum. Fakat xiaomi 11T dft pro ile atılıyormu emin olamadim. Herkez farklı şeyler söylüyor. Yapanlar genelde dft pro ile yedek alıp chimera ile imei yaziyor gibi sanki.

Dft pro tek kullanimlik buldum. Fakat xiaomi 11T dft pro ile atılıyormu emin olamadim. Herkez farklı şeyler söylüyor. Yapanlar genelde dft pro ile yedek alıp chimera ile imei yaziyor gibi sanki.
null dğilse chimerala olur null ise dft+chimera

e gsm toolu tavsiye ederim. içinde auth özelliğide var. destek ekibide sağlam tavsiye ederim. xiaomi için en stabil hemde hızlı sonuç veren o. diğer toolardan 2. dft tavsiye ederim.

e gsm toolu tavsiye ederim. içinde auth özelliğide var. destek ekibide sağlam tavsiye ederim. xiaomi için en stabil hemde hızlı sonuç veren o. diğer toolardan 2. dft tavsiye ederim.
Auth özelliği nedir hocam ?

Samsung ve Xiaomi aynı anda karşılıyan box hangisi?

Tr tools pro tavsiye ederim

Geri
Üst Alt