ysfakc

Üye
Everything search

Merhaba bilgisayarınızda çok fazla dosya var ve siz dosyalarınızı bulmakta zorlanıyorsanız bu program tam size göre. Bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları çok hızlı bir şekilde indeksleyerek aradığınız dosyalara çok hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Çok az kaynak kullanır ve kendini hızlı şekilde günceller. Windowsun kendi Search özelliğine göre çok daha hızlı ve kullanışlıdır.
Program 1 MB den bile küçük olmasına rağmen çok iş görmektedir.

X32 X64 BURDA

img3File.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Everything search

Merhaba bilgisayarınızda çok fazla dosya var ve siz dosyalarınızı bulmakta zorlanıyorsanız bu program tam size göre. Bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları çok hızlı bir şekilde indeksleyerek aradığınız dosyalara çok hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Çok az kaynak kullanır ve kendini hızlı şekilde günceller. Windowsun kendi Search özelliğine göre çok daha hızlı ve kullanışlıdır.

32 Bit Burada
64 Bit
Burada

Ekli dosyayı görüntüle 110
Bunu ben tam anladım. Şimdi pc'ye bunu kuruyoruz ve sonra bu program içinden dosya arıyoruz öyle mi? Bana çünkü böyle birşey lazım.

Bütün birimleri tarar. Aslinda ava find vardi o cok daha derli topluydu ama güncelleme almadi xp de kaldı. Windows 7 de de çalışıyor lakin 10 da en verimli bu.
O zaman hemen indireyim. Harici disk içini de tarıyor dimi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bütün birimleri tarar. Aslinda ava find vardi o cok daha derli topluydu ama güncelleme almadi xp de kaldı. Windows 7 de de çalışıyor lakin 10 da en verimli bu.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıp sonuç yazacağım. Böyle bir programa ihtiyacım vardı.

bun 2 yıldır kullanıyorum tek kelime ile harıka
bu bılgısyarında tum dosyaların adı hafızada ornek a510f yazılım ayrı ayrı yerlerde onları buluyor sen hangısı yuksek hangısını sonradan ındırmıssın gıbı ayırt etmek nerde ıkı saat aramak yerıne 10 sn işini çözüyor karısık arsıvı olan benım gıbıler ıcın ıdeal program

Bende de harici diskte 800 gb felan dosya var. Hepsini aramak uzun sürüyor. Bu programı indirip bende 2 saat dosya aramayacağım.

Şimdi yükleyip denedim anında buldu dosyaları, resimli olarak atacağım.

usta link yenileyebilirmiyiz :)
Everything search

32 Bit Burada
64 Bit Burada

Ekli dosyayı görüntüle 110

emeğine sağlık hemen indirdim işime yaradı ayrıca daha önce pc den sildiğim ama kalıntıları kalan dosyanın uzantılarını bile gösterdi onlarıda sildim :)

Sağol ustam güzel programmış.

Geri
Üst Alt