Bilgi Fastboot Stock Rom ve Custom Rom

• Konbuyu başlatan Cebrail29
  • Başlangıç tarihi
C

Cebrail29

Öncelikle Herkese Merhabalar :) 2 tane soru sorcaktım.
1- Vestel Venüs 5000 2 GB Yazılımı için Fastboot Stock rom ne zaman çıkar ? bir kaç güne yayınlanır denmiştide :) Merakla bekliyorum o yüzden.
2- Vestel Venüs 5000 2 GB telefonu için Miui 6.0.1 Marsmallow sürümü için rom çıkabilir yakında felan söylenmiştide devam ediyor mu veya çıkarsa ne zamana çıkar ? bilgi verirseniz sevinirim.

Miui 6.0.1 rom da test aşamasında değil mi? İlk yazılımı çıkartan ekip olacaksınız da :) Miui 6.0.1 rom çıktığında gapps gömülü mü olcak ayrı mı flashlıycaz?
Şu an için Custom Rom çalışmamız yoktur

Rom yapma derslerimiz başlayacaktır.
Kendiniz de deneme şansı bulabileceksiniz​
rom yapma derslerinizin başlamasına sevindim,ama benim pek yapma imkanım yok,dershane + üniversite sınavına hazırlandığım için arada kontrol ediyorum yazıyorum vs o yüzden pek yapamıyorum.

rom yapma derslerinizin başlamasına sevindim,ama benim pek yapma imkanım yok,dershane + üniversite sınavına hazırlandığım için arada kontrol ediyorum yazıyorum vs o yüzden pek yapamıyorum.
25 Tane sınavım var benimde. Ben bir şey diyor muyum?

ALLAH(C.C.) YAR VE YARDIMCISINIZ OLSUN(AMİN) ALLAH(C.C.) İZANINIZI AÇIK EDİP YAZILILARDAN İYİ NOT ALMANIZI NASİP ETSİN İnşaALLAH(AMİN)

Moderatör tarafında düzenlendi:
ALLAH(C.C.) YAR VE YARDIMCISINIZ OLSUN(AMİN) ALLAH(C.C.) İZANINIZI AÇIK EDİP YAZILILARDAN İYİ NOT ALMANIZI NASİP ETSİN İnşaALLAH(AMİN)
Dualarınız için teşekkür ederiz :)
Lutfen küçük harfler kullanalım

Elbette diyip dememek sizin elinizde :) benimde oluyor,deneme olsun,normal olsun,ödev olsun :) yinede söyliyim dedim. Anlayışınız için teşekkürler :)
Elimde cihazdan yok.
Cihazdan bende olsaydı elbet çıkartırdim bir adet rom

Geri
Üst Alt