Çözüldü Fluo Pop Tablet FRP Bypass

Cvt

VIP Üye
Selamun aleyküm arkdaşlar dün elime fluo pop tablet geldi formatlanmış ancak google hesap aktivasyonu yapılması isteniyordu google de araştırdım bununla ilgili pek türkçe döküman yoktu yetkili servisi aradım belki yardım ederler diye ama onlarda yemekteymiş vel hasıl youtube de Alcatel Pop 7 için hazırlanmış bu videoya baktım ;

adamın uyguladığı yöntem Fluo Pop tablet ile hemen hemen aynıydı şuan tam olarak ne yaptığımı bilmiyorum ancak google klavye ayarlarından bir şekilde google chorome yi açmayı başardım. daha sonra bu adrese gittikten sonra aşağıda resimde gördüğünüz işaretli yeri tıkladım .
1.PNG

resimde işaretli yeri tıkladıktan beni bu sayfaya yönlendirdi burdan
2.PNG

yukarda resimde işaretlediğim dosyayı indirip kurdum google account için yeni hesap girdim tebleti yeniden başlattıktan sonra hesap etkinleştirme sorununu aştım karşılaşırsanız inşallah sizde çözersiniz anlatmayı çok basit bir şekilde yaptım yeni yapan arkadaşlar olabilir yada bu sorunu yaşayıp google den bulan olacaktır işleri kolay olsun diye :) Herkese iyi forumlar.

Teşekkürler paylaşım için. Android 6 ve 7 için şu an çözümler var. Ama android 8.0 baya zorluyor.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Teşekkürler paylaşım için. Android 6 ve 7 için şu an çözümler var. Ama android 8.0 baya zorluyor.

Aynen abi dediğin gibi işte bende telefoncuda yeni çalışmaya başladım şuan eski android telefon tablet sürümlerinin frp bypass yada yazılım gibi işleri yapmaya çalışıyorum 8 sürümüne henüz denk gelmedim.

Serdar abi aslında gelip senin yanında 1-2 hafta çalışsam çok iyi olur :) Ücret istemiyorum abi stajyer olarak kabul edersen gelirim bu işi öğrenmek istiyorum.

Aynen abi dediğin gibi işte bende telefoncuda yeni çalışmaya başladım şuan eski android telefon tablet sürümlerinin frp bypass yada yazılım gibi işleri yapmaya çalışıyorum 8 sürümüne henüz denk gelmedim.

Serdar abi aslında gelip senin yanında 1-2 hafta çalışsam çok iyi olur :) Ücret istemiyorum abi stajyer olarak kabul edersen gelirim bu işi öğrenmek istiyorum.
Her türlü yardımcı olurum. Forumu takip et zaten 2 veya 3 ay içinde bir çok konuyu çözersiniz. Çözemediğiniz yerde ben ve arkadaşlarım yardımcı olur. Takıldığın konuları forumda aç. Hiç çekinme ne olursa olsun. Yardımcı oluruz.

Evet sorunun bir benzeri de bende mevcut yardımlarınızı bekliyorum Fluo Jazz modeli var elimde Müdürüme ait açmam gerekiyor FRP unlock yazılımını yüklüyor fakat Çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Diğer google account manageri de yükletmiyor. nasıl yapabilirim.

Eğer cihaza apk yükleyebiliyorsanız konuda verilen adresteki google account managerlardan birtanesi mutlaka olur.
Olmazsa tekrar sıfırlayın tekrar deneyin

Geri
Üst Alt