Fluo Pop Tablet (T700010) Hard Reset Sorunu

Elimde fluo pop tablet var box ile sifirlamam lazim fakat hangi boxtan hangi yazilim sececegimi bilmiyorum yardimci olur musunuz

Bunu denedim yalniz cihaz google senkronizasyon hatasi verdi sadece box uzerinden yapilmasi lazim cunku diger yontemlerin hepsini denedim otg kablo frp ama hicbiri olmadi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eft dongle varmı elinizde

Bunu denedim yalniz cihaz google senkronizasyon hatasi verdi sadece box uzerinden yapilmasi lazim cunku diger yontemlerin hepsini denedim otg kablo frp ama hicbiri olmadi

Cihaza yazılım yüklediniz mi?

Yazilim yukledim fakat ayni yerde kaldi o yuzden box istiyorum eft dongle da var elimde

Odin ile attim tw derken anlamadim

Eft dongle uyeligim bitmis siz bana tarif etseniz ben yapsam uyelik alip

Eft dongle uyeligim bitmis siz bana tarif etseniz ben yapsam uyelik alip

Cihaz sanırım mtk. Elinizde yazılımıda var
Frp Adress ile frp kırma yapılabilir.

Merhaba arkadaşlar Hayırlı işler Benim elimde bir tane Fluo T100010 Tablet var buradan aldıgım rar Tablet yükledim ekrana görüntü gelmiyor yüklendi fakat görüntü yok kaç tane site gezdim yinede bir tane yazılımı yok Yardımcı olurmusunuz

Merhaba arkadaşlar Hayırlı işler Benim elimde bir tane Fluo T100010 Tablet var buradan aldıgım rar Tablet yükledim ekrana görüntü gelmiyor yüklendi fakat görüntü yok kaç tane site gezdim yinede bir tane yazılımı yok Yardımcı olurmusunuz
Bunlarda yazılımdan fark eder. Aynı model oluyor ama aynı zamandan üretilmediği için yazılımları farklı oluyor. Doğru yazılım ile düzelir. Ana kart üzerinden yazılım bulunabilir.​

Geri
Üst Alt