Yardım Formattan Sonra Chimera Tool PC Sorunu

smena03

Üye
Merhaba arkadaşlar bilgisayara format atmak zorunda kaldım chimera different computer diye bir hata veriyor işlem yapmıyor chimeranın sayfasından bakıyorum benim giriş yaptığım pc görünüyor fakat uygulamada farklı isim çıkıyor pc de.Bütün girişleri silip yeniden eşleme yapmak istiyorum ama düğmelere basılmıyor yardım ederseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• chimera1.png
    chimera1.png
    83.1 KB · Görüntüleme: 37
  • chimera 2.png
    chimera 2.png
    140.8 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba arkadaşlar bilgisayara format atmak zorunda kaldım chimera different computer diye bir hata veriyor işlem yapmıyor chimeranın sayfasından bakıyorum benim giriş yaptığım pc görünüyor fakat uygulamada farklı isim çıkıyor pc de.Bütün girişleri silip yeniden eşleme yapmak istiyorum ama düğmelere basılmıyor yardım ederseniz sevinirim.

48 Saat beklemek zorundasın. Format sonrası farklı PC olarak görüyor bazen Chimera cihazı. Bunun önüne geçmenin tek yolu Dongle kullanmak. Online aktivasyonda bunlar yaşanabiliyor. En iyisi format atmamak.

Ben burda bilgisayar adını falan değiştirdim eski ismiyle aynı hale getirdim sistemde görünen ile.Bu 48 saat olayına bir etki yapar mı peki ?

Ekli dosyalar

• pc.png
    pc.png
    96.6 KB · Görüntüleme: 27
Ben burda bilgisayar adını falan değiştirdim eski ismiyle aynı hale getirdim sistemde görünen ile.Bu 48 saat olayına bir etki yapar mı peki ?
ustam format atmak yerine sorunsuz çalışan sistem görüntüsü oluşturup sorun oluştuğunda o görüntüyü geri yüklersin bütün programların olduğu gibi geri gelir

Chimera Tool destek ekibine yazın

chimera sitesinden griş yap lisanslar ksımında alt ksıımda sayaç var orda groebılırsn kaç saat cezan kaldıgını

chimera sitesinden griş yap lisanslar ksımında alt ksıımda sayaç var orda groebılırsn kaç saat cezan kaldıgını
Şu sökülme tarihi mi hocam dediğin şey?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ustam format atmak yerine sorunsuz çalışan sistem görüntüsü oluşturup sorun oluştuğunda o görüntüyü geri yüklersin bütün programların olduğu gibi geri gelir
Aynen bundan sonra dediğin gibi yapacağım ustam bu ders oldu bana.

Ekli dosyalar

• untitled.png
    untitled.png
    144.1 KB · Görüntüleme: 30
2 günden fazladır o pc de kullanıyorsan kitlememesi gerek aslında. Formattan önce bu bilgisayardan sök işlemi yapsaydın sorun olmazdı belki de ama Daha kısa süredir kullanıyorsan kitlemesinormal.

Geri
Üst Alt