Yardım General Mobile 4G Dual TWRP Kurulumu Detaylı Anlatım

• Konbuyu başlatan Yardım Sever Jojuk
  • Başlangıç tarihi
Y

Yardım Sever Jojuk

Herkese Merhabalar,
Ben daha önce hiç root atmadım böyle konulara yabancıyım. General Mobile 4G Dual telefonuma TWRP kurup root atmak istiyorum. Youtube da izlediğim kadarıyla birşeyler yapmaya çalıştım fakat olmadı. Bana adım adım yol gösterebilecek kimse var mı? Şimdiden teşekkürler...

Herkese Merhabalar,
Ben daha önce hiç root atmadım böyle konulara yabancıyım. General Mobile 4G Dual telefonuma TWRP kurup root atmak istiyorum. Youtube da izlediğim kadarıyla birşeyler yapmaya çalıştım fakat olmadı. Bana adım adım yol gösterebilecek kimse var mı? Şimdiden teşekkürler...
önce aşağıdaki konuyu uygulayın sonra mesaj atın bakalım.

Bilgi - Android Cihazlarda Bootloader Unlock İşlemi Detaylı Anlatım

dediğiniz konuya baktım ilk adımda verdiğiniz dosyayı indirdim. rar ın içinden sadece adp isimli dosya var gelen mavi ekranlı komut dosya sında 3 defa 'Y' diyip ilerledim. Ve o ekran gitti. Bilgisayarımın arma kısmına adb minimal yazınca sadece masaüstne indirdiğim klasör adı çıkıyor. Hatamı yapıyorum

dediğiniz konuya baktım ilk adımda verdiğiniz dosyayı indirdim. rar ın içinden sadece adp isimli dosya var gelen mavi ekranlı komut dosya sında 3 defa 'Y' diyip ilerledim. Ve o ekran gitti. Bilgisayarımın arma kısmına adb minimal yazınca sadece masaüstne indirdiğim klasör adı çıkıyor. Hatamı yapıyorum
Konuda da belirttiğim gibi bu işlemler için biraz PC bilginizin olması lazım. Diğer türlü cihazı çöp ederseniz. O yüzden hiç ellemeyin ve işi bilen birine bu işi bırakın.

Tüm konularımız genelde detaylı anlatım şeklindedir. Konuyu eğer tam anlamamış iseniz hiç ellemeyin cihazınıza, cihazınız kullanılmaz hale gelebilir.​

Ben şöyle desem daha açık olcak galiba
buradaki video da adım adım uyguladım. Sadece telefonumu oem kilidi açık şekilde kapattıktan sonra ses kısma + güç tuşuna bastıktan sonra general mobile yazısı sabit kaldıktan sonra bilgisayara usb kablo( orjinal kablosu) ile bağladıktan sonra bilgisayar donanım takılma sesi veriyor. ama Video da ki yere kodu yazıp enter a basınca aygıt bekleniyor( waiting any devices ) yazısı değişmiyor. Sorun tam olarak nerede videonun yorumlarına da baktığımda çoğu kişi bu hatayı almış ama çözümü yok. inş durumu açıklayabilmişimdir

bende de vardı aynı sıkıntı. PC de aygıt yoneticisine gir kablo takılıyken veya değilken tam hatırlamıyorum. orada yüklenmemiş android isminde (veya daha uzun bi isim tam hatırlamıyorum) bir driver olacak onu güncelle

Geri
Üst Alt