Yardım General Mobile 4G One IMEI Repair Sorunu

cek10

Üye
General Mobile 4G imei Sorunu.Basebend Bilinmiyor.Qcn yuklemek istiyorum onun icinde bootloaderi acib root yapdikdan sonra diag portu aktiv yapa bilirim.Sorun su Cihaz Calishsada gelishtirici seceneklerine gecemiyorum ekran Kara Kaliyor.nasil yardimci olabilirsiniz?

General Mobile 4G imei Sorunu.Basebend Bilinmiyor.Qcn yuklemek istiyorum onun icinde bootloaderi acib root yapdikdan sonra diag portu aktiv yapa bilirim.Sorun su Cihaz Calishsada gelishtirici seceneklerine gecemiyorum ekran Kara Kaliyor.nasil yardimci olabilirsiniz?
Burdan repair için usta paylaşım yapmış bakmanızda yarar var

Tesekkur ederim benim sorun bu diyel bende imei yok qcn atmam lazim Developer secimlerine gecmek olmuyor sorun su
Öncelikle yazılım yükleyin ve format atın. Düzelmez ise boş yere QCN felan aramayın. Qcn den yapmaz.

Siz anladiklarini onceden yapdim cozum olmadigi icin basqa cozum olur diye yazdim.tesekkurler.Amma yinede neden Developer seceneklerine girdiyimde Display Siyah kaliyor merak etdim

Siz anladiklarini onceden yapdim cozum olmadigi icin basqa cozum olur diye yazdim.tesekkurler.Amma yinede neden Developer seceneklerine girdiyimde Display Siyah kaliyor merak etdim
Cihazın ana bant bilinmiyor yazıyor mu?

Cihaz software yemiyor mu?Software+HardReset yaptınız mı?

Evet Rom tam olarak Yaziliyor sorun yok formatda atdim sorunyok Developar seceklerine gecemiyorum display Siyah kaliyor

Farklı yazılım dene tekrar aynı şey olursa sorun eMMc'den kaynaklanabilir.

Geri
Üst Alt