Yardım General Mobile 5 Plus GM5 Açılmıyor

• Konbuyu başlatan ali2121
  • Başlangıç tarihi
A

ali2121

general mobile 5 plus 8.0 yazılım yüklüydü
7.1.1 stock rom türkdevs çıkardığı rom yükledim gm yazısında kaldı Nasıl Çözerim ??

general mobile 5 plus 8.0 yazılım yüklüydü
7.1.1 stock rom türkdevs çıkardığı rom yükledim gm yazısında kaldı Nasıl Çözerim ??
ustam cihaza format atmayı deneyin ses yükseltme ve on of basılı tutun cihaz kapanıp açılırken general mobile yazısı gelince on of bırakın robot resmi gelecek o zaman ses açma tuşunuda bırakın sonra on of basılı tutup bir kere ses açma tuşuna basarak wipi data yapın bazen rom sonrası telefonu formatlamak gerekebiliyor

Son düzenleme:
usta 8.0 qfil ile mi yükliyim
aynen ustam ben öyle yaptım sorunsuz yükledim ama telefon tek sim mi çift mi yüklerken dikkat et
Adsız.png

usta çift hatlı cihaz çünkü 2 tane imei var 2 imei olduğu için çift hatlı diyorum

usta çok teşekür ederim cihaz açıldı şuanda
7.1.1 yazılım yükliyecem
kapalı şekilde ses kısma basılı tutuyorum bu modda stock rom yükliyorum doğrumudur ??

usta çok teşekür ederim cihaz açıldı şuanda
7.1.1 yazılım yükliyecem
kapalı şekilde ses kısma basılı tutuyorum bu modda stock rom yükliyorum doğrumudur ??
ustam ayarlar telefon hakkında ordan geliştirici seçeneklerini aç oem kilidi aktif et usb hata ayıklamayı aktif et
7.1.1 sürümünüde aynı şekilde qfilden yükle ama şarjını kontrol et bunları yap gm yazısında kalmasın

usta 7.1.1 nasıl yükliyecem qfil'den
ustam atığın 7.1.1 fastboot stock rom yükleyici ??
nasıl yükliyim

Öncelikle arkadaşlar General Mobile GM 5 Plus cihazında android 8.0 sürümünden android 7.0 sürümüne direk düşürme yapamazsınız. Öncelikle bootloader kilidini açmanız lazım.

Sonrasında unlock olduktan sonra fastboot modda aşağıdaki kodu girip o şekilde downgrade yani android 7.0 yüklemesi yapabilirsiniz.

fastboot flashing unlock_critical

Öncelikle arkadaşlar General Mobile GM 5 Plus cihazında android 8.0 sürümünden android 7.0 sürümüne direk düşürme yapamazsınız. Öncelikle bootloader kilidini açmanız lazım.

Sonrasında unlock olduktan sonra fastboot modda aşağıdaki kodu girip o şekilde downgrade yani android 7.0 yüklemesi yapabilirsiniz.

fastboot flashing unlock_critical

cmd ekranındamı yazayım '' fastboot flashing unlock_critical '' ??

cmd ekranındamı yazayım '' fastboot flashing unlock_critical '' ??
Qvet önce cihazı fastboot moda alın.
fastboot devices yazarak sorgulayın cihazı görüyormu diye.
Sonra o kodu girin ardından yazılım yükleyin

ustam fastboot flashing unlock_critical yazınca failed alıyorum yardım edermisiniz ?

Geri
Üst Alt