Yardım General Mobile Android One 4G Dual Şebeke Sorunu

yusuf909

Üye
S.a arkadaşlar, Bir arkadaşın telefonu deseni unutmuşlardı dün getirdi
bootloader unlock yaptım sonra herşey silindi içinde hat yokdu, telefonu sabah verdim hattı takmışlar şebeke çekmiyor ve bazen bir diş falan çekiyor öyle arama yaptığımda karşı telefonun sesi geliyor ama benim sesim karşıya gitmiyor ve konuşma esnasında üç - dört saniye sonra pat kapaniyor lütfen yardımcı olun, şimdiden teşkkürler
*Not: yazılım orjinal ( ben atmadım)
*rootlu değil
*sürümü 7.1.1
*çift sim kartlı
*imei var (e-devlete kayıtlı)

bootloader unlock yaptım sonra herşey silindi içinde hat yokdu, telefonu sabah verdim hattı takmışlar şebeke çekmiyor ve bazen bir diş falan çekiyor öyle arama yaptığımda karşı telefonun sesi geliyor ama benim sesim karşıya gitmiyor ve konuşma esnasında üç - dört saniye sonra pat kapaniyor lütfen yardımcı olun, şimdiden teşkkürler
*rootlu değil
*sürümü 7.1.1
*çift sim kartlı
Sizin yaptığınız işlem ile bu olayın uzaktan yakından alakası yok.

Ama emin olmak ve içinizi rahatlatmak için cihaza full format atıp sonra yazılım yükleyin ve ardından tekrar format atın.

usta son sürüm stock rom attım gene aynı şebeke hiç yok imei var

usta son sürüm stock rom attım gene aynı şebeke hiç yok imei var
Yapıl işlemlerin Şebeke ile alakalı sorun çıkarması alakasız sizden kaynaklanan bir hata mevcut değil. Zaten cihaz tarafınıza kapalı bir şekilde şifreli getirilmedi mi ? Şebekeyi daha önce gördünüz mü cihaz ?...
O cihazların şebeke anten ile kaynaklanan sorunlar mevcut. Cihazı açıp dağıtmadığınız sürece tarafınızdan şebekeye sorun vermeniz pek mümkün değildir.

*rootlu değil
*sürümü 7.1.1
*çift sim kartlı
Klasik kurnaz müşterilerimizin yaptıkları bir olay.
Kendinizi sorumlu tutmayın.
Kasayı söküp şebeke antenine bakın bi gevşeklik olabilir. Daha önce şarj komple bord halinde değiştiyse ondan da yapar

Geri
Üst Alt