Yardım General Mobile Discovery 2 Mini Ekran Değişimi Sonrası Hoparlör Calışmıyor

ustalarım kolay gelsin,çıtalı discovery 2 mini ekran değişimi sonrası sürekli hoparlör sıkıntısıyaşıyorum bi çözümü var mıdır teşekkürler

ustalarım kolay gelsin,çıtalı discovery 2 mini ekran değişimi sonrası sürekli hoparlör sıkıntısıyaşıyorum bi çözümü var mıdır teşekkürler
Merhaba Öncelikle Lütfen Konu Acarken Konu Başlıklarını Özen Gösterin... Ara Filminden Kaynaklanabilir

Şarj soketinin de üzerinde bulunduğu board kısa devre yapıyor. Yapman gerekn ekran ile alt board arasına bant yapıştır. Teması engelle çalışır. Daha önce başıma gelmişti. Çözmem zaman almıştı. Ama şimdi ekran değişiminde alt board ın alt kısmına yanmaz bant yapıştırıp öyle montaj yapıyorum.

Son düzenleme:
ekran ile birlikte şarj soketine bağlı film geliyor.
son zaman gelen ekranlardaki bu film sıkıntılı olmaya başladı.
o film ekran ile çıta arasında kalıyor. Onun yerine yeni film kullan. Yeni flex filmi de ekranile çıta arasına değil, bataryanın altından geçirebilirsin.

Geri
Üst Alt