silivriserdar

Genel Moderator
29e464ba11e4168e2ac284d1b25b82b3.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile Discovery Elite 32 GB cihazına ait stock rom'u paylaşacağım.

Cihaza yazılım yüklemesi aşamasında yardıma ihtiyaç duyarsanız konu altından lütfen belirtiniz.

Hızlı indirme linkleri bekleme yok.

Alternatif Link

Son düzenleme:
cihaz benim değil arkadaşımın bana hangi custom romu tavsiye edersin birde dil seçenekleri nedir romda ve hangi programla yükleyebilirim

cihaz benim değil arkadaşımın bana hangi custom romu tavsiye edersin birde dil seçenekleri nedir romda ve hangi programla yükleyebilirim
Bu cihaz in custom rom varmı bakmadım. Eğer varsa en iyisi her zaman lineageos tur.

stock rom yükleme hakkında video varmı acaba veya yükleme hakkında bilgilendirirsen sevinirim general mobile Elit 32 gb

29e464ba11e4168e2ac284d1b25b82b3.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile Discovery Elite 32 GB cihazına ait stock rom'u paylaşacağım.

Cihaza yazılım yüklemesi aşamasında yardıma ihtiyaç duyarsanız konu altından lütfen belirtiniz.

Hızlı indirme linkleri bekleme yok.

Alternatif Link

Hocam merhaba bu sürürm 4.4.2 kitkat mı acaba?

çok teşekkürler paylaşım için Bu arada gmd elite için en son sürüm kitkat 4.4.2 miydi yada 32 gb için sağlam bir custom rom varmıydıelinizde
Evet son sürüm ne yazıkki 4.4.2 olması lazım.

Custom rom bakmak lazım. Büyük ihtimal vardır. Özellikler lineageos romlar çok iyi, tavsiye ederim.

Ustam qualcomm moduna edl moda alamadım yardımcı olurmusunuz

Geri
Üst Alt