General Mobile E-Tab 20 Yazılım Yükleme

white

Üye
Merhaba ben bu tablete" General Mobile e tab 20 " root atmak istiyorum ama aklıma gelen her yöntemi denedim ama olmuyor bootloader kilidi açılmıyor ama bootloader kilidi açılmadan rom (bu model için internette sadece stock rom bulunuyor oda PAC uzantılı) yüklemeye yarayan bir tool var tool ile yükleyeceginiz rom dosyasının içeriğine erişebiliyoruz ben buradan boot.img dosyasını alıp magisk ile yamalayıp yamaladıgım dosyayı orjinali ile yer değiştirip tablete yukledim ama general Mobile yazısında kalıyor uzun bir süre beklememe rağmen bir değişiklik olmadı orjinal rom geri yükleyip düzeltim ama amacına hala ulaşamadım cihazı rootlayamadım bana yardım eder misiniz bu cihaz rootlanmıyormu acaba öyle bir şey mümkünmü

Kullandığım tool :Download SPD Upgrade Tool
Tool ile e tab 20 PAC uzantılı stock rom dosyasına erişmek için tool girdiğiniz zaman sol üstteki ayarlar simgesine tıklayıp rom seçtıkten sonra tool PAC uzantılı dosyanın içindeki dosyaları tool kendi dosyalarının bulunduğu yerde "ImageFiles" adlı dosyanın içinde bulabilirsiniz

bootloader kilidini açman lazım

Geri
Üst Alt