Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Herkese merhaba arkadaşlar bu konumuzda General Mobile E-Tab 4 cihazının MDM Arındırılmış Rom dosyasını paylaşacağım

Yükleme işlemi aşağıda anlatacağım şekilde yapabilirsiniz

Bu cihazın iki modeli vardır aşağıdan modelinize uygun yazılımı indirin

İNDİRME LİNKLERİ

(Mikro USB Soketli ( Yandan Şarj edenler için)
Yandan Şarjlı

(30 Pin Soketli ( Alttan Şarj edenler için)
Alttan Şarjlı

YÜKLEME İŞLEMİ

İlk önce cihazı gereken cihazı Recovery moda alalım recovery moda alabilmek için

(Açma Kapatma) + (Ses Açma) Tuşlarına aynı anda basılı tutun General Mobile yazısı geldiği gibi tuşları bırakın Recovery modda açılacaktır

Cihazı Sağlam bir kablo ile pc'ye bağlayın verdiğim yazılımların içinde ThinkDownloader.exe yi açın File Find'e basın .zip uzantılı yazılımı seçin

Sol tarafta cihazı görüyorsa Sağ tarafta Firmware Update tiki aktif olacaktır aktifse basın ve yazılım yüklemesi başlasın kısa sürede bitecektir

Aşağıdaki fotolara bakabilirsiniz

tool.PNG

seç.PNG

Bitti,.PNG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese merhaba arkadaşlar bu konumuzda General Mobile E-Tab 4 cihazının MDM Arındırılmış Rom dosyasını paylaşacağım

İNDİRME LİNKLERİ

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]

YÜKLEME İŞLEMİ

İlk önce cihazı gereken cihazı Recovery moda alalım recovery moda alabilmek için

(Açma Kapatma) + (Ses Açma) Tuşlarına aynı anda basılı tutun General Mobile yazısı geldiği gibi tuşları bırakın Recovery modda açılacaktır

Cihazı Sağlam bir kablo ile pc'ye bağlayın verdiğim yazılımların içinde ThinkDownloader.exe yi açın File Find'e basın .zip uzantılı yazılımı seçin

Sol tarafta cihazı görüyorsa Sağ tarafta Firmware Update tiki aktif olacaktır aktifse basın ve yazılım yüklemesi başlasın kısa sürede bitecektir

Ekli dosyayı görüntüle 11453

Ekli dosyayı görüntüle 11454

Ekli dosyayı görüntüle 11455
Bende geçen denedim başarılı, eline sağlık. Bundan daha basiti yok.​

İNDİRME LİNKLERİ

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]

YÜKLEME İŞLEMİ

format atınca mdm soruyor mu

Denedim başarılı
Yazılım yüklendikten sonra yine mdm kalkmamışsa tekrar yükleyin. Otomatik reboot etmeden yüklenmesi lazım. Yazılım yükledikten sonra tablet reboot olursa kendiliğinden tekrar yazılım yükleyin.

Kaç defa yüklememe rağmen mdm kalkmıyor, ekstra yapmam gereken bir şey var mı ?

romu yükledim ama tablet komut yok ekranında kalıyor wipedata format yaptım yine aynı kalıyor sorun ne olabilir

İyi güzel de kaç kez yükledi isem EBE Market hala duruyor UYGULAMALAR'da veDosya yöneticisi yok.Wifi çalışmıyor nasıl bir program bu?Arkadaşlar bir şeyler veriliyor ama boşa kürek çekiyoruz sanki?

İyi güzel de kaç kez yükledi isem EBE Market hala duruyor UYGULAMALAR'da veDosya yöneticisi yok.Wifi çalışmıyor nasıl bir program bu?Arkadaşlar bir şeyler veriliyor ama boşa kürek çekiyoruz sanki?
Defalarca kullandım sorun yok. Format atmadan işlemi yapmayın.

öncelikle ellerinize sağlık. teşekkürler. peki bu romu yükleyince tablete eba ve zoom uygulamalarını yükleyip kullanabiliyor muyuz? android sürüm nedir?

öncelikle ellerinize sağlık. teşekkürler. peki bu romu yükleyince tablete eba ve zoom uygulamalarını yükleyip kullanabiliyor muyuz? android sürüm nedir?
Hayır yüklenmiyor Android 5 ve üzeri istiyor zoom

İNDİRME LİNKLERİ

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]

YÜKLEME İŞLEMİ

merhaba ustam oncelıkle emegıne saglık yukledım fakat androıd 4.2.2 oldu 7.0 yada uzerı yapamaz mıyız eba kullanmak ıcın

Arkadaşlar selam, E-tab4 4.4.2 sürümlü androidim var, forumdaki paylaşılan dosyayla tableti güncellemek istiyorum fakat Bilgisayar bir türlü tableti görmüyor ne yapmam gerek ?
Hata ayıklama modu açık,
Recovery modda USB'yi takıyorum görmüyor,
Tablet kapalıyken USB'yi takıyorum görmüyor,
Kablo değiştirdim yine görmüyor :)

Anlamadım bir türlü..

Arkadaşlar selam, E-tab4 4.4.2 sürümlü androidim var, forumdaki paylaşılan dosyayla tableti güncellemek istiyorum fakat Bilgisayar bir türlü tableti görmüyor ne yapmam gerek ?
Hata ayıklama modu açık,
Recovery modda USB'yi takıyorum görmüyor,
Tablet kapalıyken USB'yi takıyorum görmüyor,
Kablo değiştirdim yine görmüyor :)

Anlamadım bir türlü..
Recovery modda görmesi gerekiyor.
Bilgisayarda hiç ses vermiyorsa soket te sorun vardır

30 pin yeni çektiğim video %100 denendi ve yapması çok basit bir yöntem.
--indirme linkleri--
etab 4 30pin mdmsiz firmware

root dosyası

yazılımdan sonra tablet wifiyi gördüğü halde bağlanmiyor çözümü nedir acaba

Yazılımı defalarca bizzat test etmişimdir. Yazılımı tekrar yükleyip deneyin ama Wifi sorununuz entegresinden kaynaklıdır büyük ihtimal.

ustat sorun bir çok kişide mevcut recovery mode'da bu stock rom direkt yükleniyor cihaz mdmsiz kuruluyor okey ama wifi baglanınca gri renkde wifiye baglı fakat internete girmiyor yazılımsal bu cihaza bilmeyenler için psiphon pro vpn yüklediğinizde wifi ile internete sorunsuz bir şekilde girebiliyorsunuz benım anlamadığım ise neden bazı arkadaslarda wifi problemsiz bazılarında bende dair problemli :)

Geri
Üst Alt