Tavsiye General Mobile E-Tab 4 USB Driver

Cvt

VIP Üye
Merhaba arkadaşlar General Mobile Android cihazlar için bilgisayarınıza bağladığınızda sizden sürücü isteyecektir. Eğer cihazın kendi yazılımlarını kurmuşsanız otomatik olarak sürücüler zaten kurulmuş olabilir, ancak yüklenmemişse Windows’un cihazınızı için sürücülere ihtiyacınız olacaktır.
Sürücüyü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Buradaki yönergeler E-Tab 4 için uygulanmıştır ama diğer GM modeller içinde çalışabilir.

İNDİR

Sürücüyü indirin ve ZIP dosyayı bir klasöre açın.
Varsa mevcut tüm yüklenmiş General Mobile yazılım ve sürücüleri kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın.
Telefonda yada Tablette Ayarlar > Geliştirme > Usb Hata Ayıklama modunu açın.
Tableti USB kabloyla bilgisayara bağlayın ve sürücü yüklemesi için bekleyin. Sürücü yükleme hatası verecektir.
Masaüstünde Bilgisayarım simgesine sağ tıklayıp Aygıt Yöneticisini seçin. Aşağıdaki gibi cihaz listesi açılacaktır.
WhatsApp Image 2019-02-15 at 19.33.44.jpeg

Ünlem çıkan cihazın üzerine (e-tab 4 veya benzeri XXX Android Tablet yada Telefon) sağ tıklayın ve Sürücüyü Güncelleştir seçeneğini seçin. Şimdi yazılım güncelleştirme sihirbazı açılacak.
Bilgisayarımdan güncelleştirmek istiyorum diyerek ileriyi seçin..
İndirdiğiniz ve çıkarttığınız sürücü klasörünü seçerek ileri seçeneğini tıklayın.
1.png

Yukarıdaki seçimi yapıp “Aç” butonu ile devam edin. Aşağıdaki ekrandan Android ADB Interface seçin ile “İleri” ile devam edin.
2.png

Yükleme tamamlanınca USB kabloyu çıkartıp tekrar takın. Bilgisayarınız cihazınızı tanıyacaktır.

Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Cvt
merhabalar yukarıdaki işlemde klasörün altındaki android uzantısı görünmüyor neden acaba

Ekli dosyalar

• 20190307_152617.jpg
    20190307_152617.jpg
    3.4 MB · Görüntüleme: 156
  • Beğen
Tepkiler: Cvt
linki yenileme şansınız varmı indiremiyorum unable hatası veriyor

usta emeğine sağlık fakat benim tablette unknow device çıkıyor ne yaptımsa pc görmüyor teşekkür ederim

Bu tabletten var bende. Brick oldu yazılım atcam ama pc görmüyor. Twrp yüklü fakat otg desteği olmadığı için rom kuramıyorum. Pc nin görmesini nasıl sağlayabilirim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba arkadaşlar General Mobile Android cihazlar için bilgisayarınıza bağladığınızda sizden sürücü isteyecektir. Eğer cihazın kendi yazılımlarını kurmuşsanız otomatik olarak sürücüler zaten kurulmuş olabilir, ancak yüklenmemişse Windows’un cihazınızı için sürücülere ihtiyacınız olacaktır.
Sürücüyü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Buradaki yönergeler E-Tab 4 için uygulanmıştır ama diğer GM modeller içinde çalışabilir.

İNDİR

Sürücüyü indirin ve ZIP dosyayı bir klasöre açın.
Varsa mevcut tüm yüklenmiş General Mobile yazılım ve sürücüleri kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın.
Telefonda yada Tablette Ayarlar > Geliştirme > Usb Hata Ayıklama modunu açın.
Tableti USB kabloyla bilgisayara bağlayın ve sürücü yüklemesi için bekleyin. Sürücü yükleme hatası verecektir.
Masaüstünde Bilgisayarım simgesine sağ tıklayıp Aygıt Yöneticisini seçin. Aşağıdaki gibi cihaz listesi açılacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 2871

Ünlem çıkan cihazın üzerine (e-tab 4 veya benzeri XXX Android Tablet yada Telefon) sağ tıklayın ve Sürücüyü Güncelleştir seçeneğini seçin. Şimdi yazılım güncelleştirme sihirbazı açılacak.
Bilgisayarımdan güncelleştirmek istiyorum diyerek ileriyi seçin..
İndirdiğiniz ve çıkarttığınız sürücü klasörünü seçerek ileri seçeneğini tıklayın.
Ekli dosyayı görüntüle 2872
Yukarıdaki seçimi yapıp “Aç” butonu ile devam edin. Aşağıdaki ekrandan Android ADB Interface seçin ile “İleri” ile devam edin.
Ekli dosyayı görüntüle 2873
Yükleme tamamlanınca USB kabloyu çıkartıp tekrar takın. Bilgisayarınız cihazınızı tanıyacaktır.
benim laptop da seçmeme rağmen göstermiyor hata veriyor bir haftadır uğraşıyorum yardım edermisiniz.

Geri
Üst Alt