General Mobile E-Tab 5 Firmware Yükleme Sorunu

izzet13TR

Üye
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin herekese bu cihaza yazılım atacamda usb tanımadı hatası alıyorum driverler hepsi yüklü yardımcı olursanız sevinirim.

şarj soketi arızalı ola bilir usb tanınamadı diyor ise driverler ile alkasızdır

şarj soketi arızalı ola bilir usb tanınamadı diyor ise driverler ile alkasızdır
Hocam cevap için sağol ilk önce ama hocam ilk denemde yazılım denedim attı sonra orta tuş kısmında daki ışık yanıyordu sonra ışık o yazılımdan sonra artık yanmamaya başladı sonra da bu hatayı alıyorum

bi kere mtk moda aldıysan cıhazı zorla yeniden başlat o hata moddan çıkar eğer açık iken bile aynı hata ise bilmem

peki nasıl zorla yeniden başlatabilirim cihazı şuan herhangi bir tepki yok
ses kısma ile power basılı bekle cihaz çıkarıldı sesini duyacaksın pcde ve ya sp flash tool hazırda beklet yazılıma başlar

arkadaşlar bilen yok mu?

Bataryayı çıkartıp takmadan yazılım atmayı deneyin.

Tamam hocam yarın deneyeceğim inşallah bataryayı çıkartabiliriz kolay açılıyor mu acaba arka kapağı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bataryayı çıkartıp takmadan yazılım atmayı deneyin.
denedim hocam ama yazılımda hata verip tekrar aynı oldu farklı sp flash sürümünü veyafarklı yazılımda denedim varmı bir tavsiyeniz hocam zaten gerci tekrar usb görmüyor hatası alıyorum şuan.

denedim hocam ama yazılımda hata verip tekrar aynı oldu farklı sp flash sürümünü veyafarklı yazılımda denedim varmı bir tavsiyeniz hocam zaten gerci tekrar usb görmüyor hatası alıyorum şuan.
windows defender varsa devredışı bırak

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin herekese bu cihaza yazılım atacamda usb tanımadı hatası alıyorum driverler hepsi yüklü yardımcı olursanız sevinirim.
başka usb kablo dene yine aynı hatayı alırsan söket değiştir.

Geri
Üst Alt