Çözüldü General Mobile GM 21 G310 Stock Rom

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri General Mobile GM 21 G310 cihazının yazılımını çektik. VIP bölümünde paylaşılmıştır.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

VIP Üyelik için TIKLAYIN

ya bu elimde hazirda trtools var diye sıfırla dedım cihazı susturdu bu tr toolsun denemeden paylaştığı işlemlerden ..

ya bu elimde hazirda trtools var diye sıfırla dedım cihazı susturdu bu tr toolsun denemeden paylaştığı işlemlerden ..
merhaba ben yıllardan beri tr tools pro kullanıyorum sanırım hata yaptınız bunu tool mağal ediyorsunuz yanlış işlem herzaman sorun odaklıdır paylaşım bildiri amaçlıdır

siz sprd işlemcide bu modele işlem yapın siz hata yapmazsınız model belli işlem belli ne yapmışımdır hata olarak micro yerine type c yada tam tersine bağlamış ola bilir miyim?

siz sprd işlemcide bu modele işlem yapın siz hata yapmazsınız model belli işlem belli ne yapmışımdır hata olarak micro yerine type c yada tam tersine bağlamış ola bilir miyim?
merhaba işlem daha önce denendi ve olumlu sonuç alındı size daha önceki açıklamalarımdan ne çıkardınız konuyu uzatmayınız iyi günler

aynı bende de bu elimde hazirda trtools var diye sıfırla dedım cihazı susturdu bu tr toolsun denemeden paylaştığı işlemlerden ..

Geri
Üst Alt