Yardım General Mobile GM 4G TWRP Sonrası Dokunmatik Sorunu

Tamamdır teşekkür ederi

Bahsettiğiniz seçeneği ne mtk da ne de qualcommda bulamadım ne yazıkki bu mircale da komple backup alma varmı qcomda varsa nasıl yapıyoruz ?
Umt ile dene bence elinde varsa. Sağlam cihazdan full backup alip ona yüklenir

backup qcn butonu ile edl modda yapıyoruz doğrumuyum c***k indirdim
Çok ilginç birşey olmuş. Bu TWRP olayı GM serilerinde sorun yaratıyor. Daha önce de duymuştum. En güzeli unlock yapıp boot.img ile root yapmak.

Eğer elinizde sağlam hurda aynı model varsa, belki emmc değiştirip denerseniz düzelebilir.​

Çok ilginç birşey olmuş. Bu TWRP olayı GM serilerinde sorun yaratıyor. Daha önce de duymuştum. En güzeli unlock yapıp boot.img ile root yapmak.

Eğer elinizde sağlam hurda aynı model varsa, belki emmc değiştirip denerseniz düzelebilir.
Nekadar uğraştıysamda olmuyor piyasada denemediğim yazılım kalmadi diyebilirim cracking ve seed twrp olarak piyasada çıkan hemen hemen tüm twrpleri denedim ama ondada sonuç alamadım stok recovery yükledim yine aynı dertsiz başımıza dert alıyoruz

Nekadar uğraştıysamda olmuyor piyasada denemediğim yazılım kalmadi diyebilirim cracking ve seed twrp olarak piyasada çıkan hemen hemen tüm twrpleri denedim ama ondada sonuç alamadım stok recovery yükledim yine aynı dertsiz başımıza dert alıyoruz
eMMC deneyin bence.​

EMMC entegrresini tespit edemedim hangisi oluyor acaba toptancımda yok hurdadan sökeceğim?
birde hiç güç almayan bir bord power entegresi arzalanmış olabilir mi ? ne bataryadan ne de sarjdan güç çekmiyor
Onlarda olabilir. Denemek lazım. Sorunu çözdünüz mü?​

Geri
Üst Alt