Bilgi General Mobile GM 5 Plus Siliniyor Kalıyor

muic

Üye
merhabalar cihaz yazılımı sıfarken cihaz şarzı bitti şimdi acınca siliniyor yazısı cıkıyor hard formt atmak istiyorum boot ekranına girmiyor wiping data.. formating /data.. yazısında kalıyor sp Flash Tool gm 5 plus yzılımını indirdim ugrastım anltıldıgı gibi yaptım ama olmadı yardımlrınızı rica ediyorum

Nasil Bir Hata Aliyorsunuz Yazilimi yuklediyiniz anda ?

aynı sekil hata fln yok yazılım norml yukleniyor ama cihaz aynı sekil siliniyor yazısı klıyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

bu resiimdeki gibi bekliyor cihaz siliniyor yazısında

Ekli dosyalar

• 59289bd7-41e6-40bd-9b1e-33b5a3f76780.jpg
    59289bd7-41e6-40bd-9b1e-33b5a3f76780.jpg
    141.3 KB · Görüntüleme: 36
merhabalar cihaz yazılımı sıfarken cihaz şarzı bitti şimdi acınca siliniyor yazısı cıkıyor hard formt atmak istiyorum boot ekranına girmiyor wiping data.. formating /data.. yazısında kalıyor sp Flash Tool gm 5 plus yzılımını indirdim ugrastım anltıldıgı gibi yaptım ama olmadı yardımlrınızı rica ediyorum
Bataryayı çıkar tak,yada 3 4 saat bekle bırak dönsun açılır

onuda denedim olmadı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

cihaz belirli bi süre sonra kendi kendine reset atip bastan siliniyor yazzısı geliyor

yazılım atamdım sorun orda

GM 5 plus Modeli Sanirsam Qualcom Cihaz Elinzide UMT NCK Qualcom Kibi Toolar varsa yazilim ata bilirsiniz edl modda

Genelde hafıza entegresi problemlerinde böyle oluyor.Emmc değişim ücreti anakart fiyatını geçiyor. Anakart değişmeniz etkili çözüm.

Geri
Üst Alt