Yardım General Mobile GM 5 Şarj Sorunu

battal46

Yasaklı
merhaba arkadaşlar elimde General Mobile GM 5 cihaz var cihaz sarj sorunu diye geldi sarja takınca %0 yazıyor 1 demiyor sarj soketi degişti ara film degişti yazılım yüklendi ne yaptımsa olmuyor şimdide dolu bataryayı takıyorum sarjda geriye dogru bataryayı bıtırıyor % 100 olan batarya tektek düşüyor asagı dögrü bu sorunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
pek donanımdan anlamam ama cihazda kısa devre var büyük ihtimal akım çekiyor sıvı temas görmüş olabilir sarj entegre değişimi olabilir ama pek uğraşan olmuyor uğraşanda çok ister inşallah çözülür

General mobillerin en büyük sorunu zaten bu şarj soketleri.
Ben şahsen bunları yazılım ve ekran harici servise almıyorum

merhaba arkadaşlar elimde General Mobile GM 5 cihaz var cihaz sarj sorunu diye geldi sarja takınca %0 yazıyor 1 demiyor sarj soketi degişti ara film degişti yazılım yüklendi ne yaptımsa olmuyor şimdide dolu bataryayı takıyorum sarjda geriye dogru bataryayı bıtırıyor % 100 olan batarya tektek düşüyor asagı dögrü bu sorunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Doğru anlamak adıyla? dolu pil derken yeni pil mi taktınız yoksa eski pil'i mi doldurup yeniden kullandınız?

eski pilde de aynı sorun oluyor yeni pilde de aynı sorun oluyor her ikisinide denedim usta

Soketle beraber orta flex değiştireceksin yada soketten borda hat çekmen gerek. Şeması kenarda olacaktı bulursam eklerim mutlaka.

Soketle beraber orta flex değiştireceksin yada soketten borda hat çekmen gerek. Şeması kenarda olacaktı bulursam eklerim mutlaka.
hocam merhaba aynı sorun bendede var batarya aldım sıfır orjinal taktım yine aynı 300 saniyede pil boşalıyor sorun nedir tam çözemedim

Geri
Üst Alt