Stock Rom General Mobile GM 5 Single - Dual Temmuz Ayı Fastboot Stock Rom

leonidasss

Üye
log.png

1- Android Nougat Temmuz yamasını içeren bu stock rom Single ve Dual cihazlar için tam uyumlu.

2- Single ve Dual cihazlarda denendi rom açılıyor.

3- GM 5 Single ve Dual cihazlar için geliştirdiğimiz tool ile stock veya twrp recovery yükleyebilirsiniz, bootloader açıp kapatabilir, single ve dual içinde seçim yaparak stock romu yükleyebilirsiniz.

4- Stock rom 7zip yöntemi ile sıkıştırılmıştır, masaüstüne çıkarıp gereken yükleme adımlarını uygulayın.

5- 5 Temmuz güvenlik yamasını içerir.

6- Bu stock romu yüklediğiniz zaman tüm verileriniz silinecektir.

7- MSVCP120.dll Hatası alanlar aşağıdaki siteden gerekli dosyayı sisteminize uygun 32 veya 64 bit' e göre indirin ve içindeki dosyayı Yerel Disk C: > Windows > System32 klasörüne atın veya Bilgisayarınıza uygun Tüm Visual C++ paketlerini yükleyin.

Burada

Kaynak by @Grinch

@Grinch arkadaşımıza emeklerinden dolayı teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 696

1- Android Nougat Temmuz yamasını içeren bu stock rom Single ve Dual cihazlar için tam uyumlu.

2- Single ve Dual cihazlarda denendi rom açılıyor.

3- GM 5 Single ve Dual cihazlar için geliştirdiğimiz tool ile stock veya twrp recovery yükleyebilirsiniz, bootloader açıp kapatabilir, single ve dual içinde seçim yaparak stock romu yükleyebilirsiniz.

4- Stock rom 7zip yöntemi ile sıkıştırılmıştır, masaüstüne çıkarıp gereken yükleme adımlarını uygulayın.

5- 5 Temmuz güvenlik yamasını içerir.

6- Bu stock romu yüklediğiniz zaman tüm verileriniz silinecektir.

7- MSVCP120.dll Hatası alanlar aşağıdaki siteden gerekli dosyayı sisteminize uygun 32 veya 64 bit' e göre indirin ve içindeki dosyayı Yerel Disk C: > Windows > System32 klasörüne atın veya Bilgisayarınıza uygun Tüm Visual C++ paketlerini yükleyin.

Burada

Kaynak by @Grinch

@Grinch arkadaşımıza emeklerinden dolayı teşekkürler.
Hocam romu yükledim başarılı bir şekilde fakat telefon açılmadı

Cihazınız android 8.0 ise ve bu yazılımı yükleme yaptıysanız açılmaz. Android 8.0 yazılım yükleyin EDL modda.
Ustam yazılımdan sonra cihaz pc arasında hiç bir şekilde bağlantı sağlanmıyor şuan

Ustam yazılımdan sonra cihaz pc arasında hiç bir şekilde bağlantı sağlanmıyor şuan
Cihazı ses kısma tuşuna basılı tutarak saglam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Aygıt yöneticisinde cihaz Qualcom olarak görmesi lazım.

Tamam ustam olmadı test point ile edl moda alıp android 8.0 yüklersiniz düzelir.
Ustam günaydın. Telefon hiç bir şekilde edl moda sokamadım ses kısma ses artırma vs. hep denedim bilgisayara hiçbir tepki vermiyor.Test point noktalarının hangilerinin olduğunu bilemedim yardımcı olursunuz ümidiyle cihazı söktüm ve resmi ekledim. sizden ricam tam olarak nasıl yapacağımı da söyleyebilir misiniz.
Not: Deneme yanılma yöntemi ile bulurum belki dedim fakat cihazın bir yerlerinde kısa devre yapmaktan korktum.

Ekli dosyalar

• IMG_3069.JPG
    IMG_3069.JPG
    1 MB · Görüntüleme: 272
Ustam günaydın. Telefon hiç bir şekilde edl moda sokamadım ses kısma ses artırma vs. hep denedim bilgisayara hiçbir tepki vermiyor.Test point noktalarının hangilerinin olduğunu bilemedim yardımcı olursunuz ümidiyle cihazı söktüm ve resmi ekledim. sizden ricam tam olarak nasıl yapacağımı da söyleyebilir misiniz.
Not: Deneme yanılma yöntemi ile bulurum belki dedim fakat cihazın bir yerlerinde kısa devre yapmaktan korktum.
Sag alttaki soketin yanindakiler ile deneyin. O gibi gözüküyor. Kisa devre verceğini sanmıyorum deneyebilirsiniz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sag alttaki soketin yanindakiler ile deneyin. O gibi gözüküyor. Kisa devre verceğini sanmıyorum deneyebilirsiniz.

hocam onlar değil denedim olmadı hatta hafif bir duman çıktı inşallah kısa devre vermedim biryerlere

batarya sökük , usb kablo takılı şekilde denedim değişen birşey olmadı ya yapamadım yada olmadı ustam
Şu gm cihazlardan ne çektik be :D

Ses kisma ve acma yada sadece kisma veya acma ile denedinizmi

Deneme yanılma yöntemi ile uğraşın biraz derim. Soketi sağlam ise tp bulunur mutlaka
hocam bu cihazda bir anormallik var. Cihaz modeli GM 5 plus D diye geçiyor imei sorgulatıyor um motorola razer geçiyor google de araştıroyrum cihaz hakkında çok nadir bilgi çıkıyor.
Aslında cihaza qfil den Google Drive - Virus scan warning şu yazılımı yükledim cihaz sıkıntısız açıldı tek sıkıntısı türkçe dil yoktu.
Bu başlık altındaki yazılımı yükledim bu hale geldik.

hocam bu cihazda bir anormallik var. Cihaz modeli GM 5 plus D diye geçiyor imei sorgulatıyor um motorola razer geçiyor google de araştıroyrum cihaz hakkında çok nadir bilgi çıkıyor.
Aslında cihaza qfil den Google Drive - Virus scan warning şu yazılımı yükledim cihaz sıkıntısız açıldı tek sıkıntısı türkçe dil yoktu.
Bu başlık altındaki yazılımı yükledim bu hale geldik.
Sanırım bir yanlış anlaşılma var ama çzöemedim tam.
Sizin cihaz tam olarak gm5 plus mı gm5 mi.
İkisi ayrı model

batarya üstündeki sticker da ( gm5 plus d ) diye geçiyor şuan fark ettim orjinal değilmiş. :(

batarya üstündeki sticker da ( gm5 plus d ) diye geçiyor şuan fark ettim orjinal değilmiş. :(
General Mobile GM 5 Plus Test Point Noktası sitemizde vardı. Ben eklemiştim. Çözüldü mü sorun?

General Mobile GM 5 Plus Test Point Noktası sitemizde vardı. Ben eklemiştim. Çözüldü mü sorun?
ustam sitemizde vardı kontrol ettim fakat bendeki cihaz farklıymış General Mobile GM 5 Plus diye geçiyor fakat cihaz çakmaymış.

Geri
Üst Alt