Yardım General Mobile GM 6 DS Yazılım İsteği

s.a ustalar gm 6 ds cıhazır bır turlu yazılım bulamadım cıhazın sorunu ımeıl gozukmuyor boş mui meta ıle yazmayı denedım gormedı cıhazı
Yazılımı VIP bölümünde mevcut. %100 denenmiş test edilmiş yazılımdır. Sizin cihazınızın büyük ihtimalle ayarlarda ana bant bilinmiyor yazıyordur. Onunda çözümü mevcut.​

slm ustam bu yazılımı paylaşmanız mümkünmüdür??

Arkadaşlar, durumu biliyorsunuz. Dükkanlarımız kapalı ve zaten işte yok. Yok derseniz darılmam. Kendi cihazım logoda kaldı. Yazılımı paylaşmam merak etmeyin. Vip bölümünde biliyorum ama şu zamanda bir iyilik yapsanız yazılımın linki için. Malum her kuruş önemli şu an bize. Sizin içinde geçerli bu durum bilincindeyim. Sizden rica ediyorum. Yok dersenizde sağlık olsun. Gücenmece yok.

unlock yaptıktan sonra görüyor cihazı bende de oldu bugün çözdüm tam olarak sıkıntı nedir

Arkadaşlar, durumu biliyorsunuz. Dükkanlarımız kapalı ve zaten işte yok. Yok derseniz darılmam. Kendi cihazım logoda kaldı. Yazılımı paylaşmam merak etmeyin. Vip bölümünde biliyorum ama şu zamanda bir iyilik yapsanız yazılımın linki için. Malum her kuruş önemli şu an bize. Sizin içinde geçerli bu durum bilincindeyim. Sizden rica ediyorum. Yok dersenizde sağlık olsun. Gücenmece yok.
cihazınız kaç hatlı

Geri
Üst Alt