silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 6 cihazının bozulan imei nasıl düzeltilir onu anlatacağım.

İlk önce cihazın BPLG Dosyası lazım. Maui meta programı ile işlem yapılacak. Bu işlemler için PC bilginizin olması lazım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey sitesi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Cihazınıza ait
BPLG Dosyası nı indirin Maui meta programı ile işlem yapın.

Yapamadığınız yerde konu altından mesaj ile isteğinizi belirtin. Yardımcı olalım.

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

İşlemin Videolu Anlatımı

[/B]

Son düzenleme:
Merhaba umarım iyisinizdir. Benim telefon gm6 yurtdışından geldi fakat kapandı. Buna IMEI atabilir miyim? Orijinal bir telefonun IMEI si mevcut. Bu konu da yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba umarım iyisinizdir. Benim telefon gm6 yurtdışından geldi fakat kapandı. Buna IMEI atabilir miyim? Orijinal bir telefonun IMEI si mevcut. Bu konu da yardımcı olursanız sevinirim.
İmei değiştirmek yasal değildir. Ancak Repair yapabilirsiniz.

Program telefonu görmüyor nasıl düzeltebilirim, driverler yüklü?

Windows 10 driverları yüklemede sıkıntı yaşıyorum. Program cihazı görmüyor.

mtp de hat veriyor usta tüm driver lar kurulu
::: mtp usb aygıtı başarısız

Moderatör tarafında düzenlendi:
burda bplg dosyasını telefona mı atıcaz eğer telefona atıcaksak nasıl yükleme yapıcaz

Hocam "change NVRAM database file" diyince sizin verdiğiniz bplg dosyasını seçiyorum. Fail oluyor. Dosyada hata var diyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam "change NVRAM database file" diyince sizin verdiğiniz bplg dosyasını seçiyorum. Fail oluyor. Dosyada hata var diyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
dosyayı yeniden indirip deneyin olmasa maui metanın farklı sürümünü deneyin

Geri
Üst Alt