gm6 da imei yazıyorum cihazın kendi orjinal imei sorun yok ama format sonrası siliniyor

Maui Meta programı ile Nokia 3'e de imei repair işlemi yapılabiliyor denendi.

imei yok mau meta goruyor fakaat menu gelmiyor hangi versiyonla yapa bilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maui META Cİhazı Gördükten Sonra Üstte IMEI Secmeniz Gerekecek Menüden Farklı Secenek Secili Olduğu İcin Glemiyorrdur IMEI Repair Alanı

Telefonu kapatıp pc'ye bağlıyorum general Mobile yazısında kalıyor bütün maui versiyonlarını denedim olmuyor :(

Telefonu kapatıp pc'ye bağlıyorum general Mobile yazısında kalıyor bütün maui versiyonlarını denedim olmuyor :(
Gm6 ds mi düz Gm6 mı? İşlemcileri farklı. Veya maui v10 deneyin

Gm6 ds mi düz Gm6 mı? İşlemcileri farklı. Veya maui v10 deneyin
Herşeyi denedim cihaz gm6 tek sim driverler kurulu maui v10'da telefonu kapatıp pc'ye bağlıyorum maui v10'dan connect'e basıyorum sağ üstte boot işaretinin yanında onay tiki gibi işaret oluyor sonra get kernel port'da takılı kalıyor

Herşeyi denedim cihaz gm6 tek sim driverler kurulu maui v10'da telefonu kapatıp pc'ye bağlıyorum maui v10'dan connect'e basıyorum sağ üstte boot işaretinin yanında onay tiki gibi işaret oluyor sonra get kernel port'da takılı kalıyor
sn writer denediniz mi?

Sonunda çözdüm sorunu get porting'e geldiğinde şarjı çıkarıp tekrar taktığımda düzeliyor :)

Cihaza format atınca IMEI siliniyor nasıl düzeltirim?

abi neyapıyorum ediyorum com görüyor getversiyon penceresi açılmıyor gm6 d 8.1

image1.jpeg bazen gordugunde şifre ekranı geliyor anlamadım

yok abi 1500 kez denedim chimera denedim sigma key maui meta görüyor işlem yapmıyor yazılım yükledim tekrar denedim sorun cıhazda olabilrmi?

Geri
Üst Alt