General Mobile GM 6 SP Flash Tool Tek Sim Stock Rom

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 6Tek Hat SP Flash Tool ile yüklenen Stock Rom paylaşacağım.

Yazılım Yükleme işlemi için sıkıntı yaşarsanız konu altından mesaj ile isteğinizi belirtin. SP Flash Tool ile yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.

Şifre Yok.

Burada

ALTERNATİF LİNK

ALTERNATİF 1

GENERAL_MOBILE_GM_6_MT6737T_GM6_s_sprout_7.0_SWW1616TM_0202_T5507.rar
Bende infinity box çalışmadığı için test edemiyorum ama Eylül rom'u

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arşiv Bozuk Yazıyor İki Defa İndirdim. Tekrar Upload Edermisiniz.

Arşiv Bozuk Yazıyor İki Defa İndirdim. Tekrar Upload Edermisiniz.
Bendede arşiv bozuk hatası veriyordu.Sorunu 7zip ile çıkart diyerek hallettim.7zip ile hata versede yazılım yüklemesi başarılı ve cihaz faal hale geldi.Teşekkürler paylaşım için...

merhabalar bende gm 6d var cihaza firmware flashladim kapandi simdi mkt port taniyo nasil aca bilirim cihazi ?

bilen yokmuuuuuu

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 6Tek Hat SP Flash Tool ile yüklenen Stock Rom paylaşacağım.

Yazılım Yükleme işlemi için sıkıntı yaşarsanız konu altından mesaj ile isteğinizi belirtin. SP Flash Tool ile yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.

Şifre Yok.

Burada
Paylaşım için teşekkürler usta.

7zip programı ile açın açmazsa güncelleyin açacaktır.

üstad elinizde MT6739 rom yokmu?

gm6 nck c***k ile reset frp yaptım cihaz acmıyor şu an kapalı şekilde takıyorum pc görmüyor varmıdır çözümü ustalar

gm6 nck c***k ile reset frp yaptım cihaz acmıyor şu an kapalı şekilde takıyorum pc görmüyor varmıdır çözümü ustalar
Konudaki yazılımı yükleyin. Önce iyice şarj edin. Mutlaka com verir.​

Şifre Yok.

Burada
teşekürler

Yeni Link kısa sürede upload edilecektir

Ben gm6 d modelinin android sürümü 7 olan rom'unu buldum benim telefon gm6 android one tek sim kursam kurar mı?

Geri
Üst Alt