General Mobile GM 6 SP Flash Tool Tek Sim Stock Rom

Android sürümü kaç acaba 8.1'mi yoksa 8.0'mı?

Bu romu kim yüklediyse geçmiş olsun imei'si gözükmüş

Zipi açtığında direk 2 tane dosya, klasik 1 tane txt var o txt'nin içinde yazıyor IMEI 1
IMEI 2 diye

Merhaba bende gm6 7.0 eylül yaması rom'u var isterseniz size atayım sizde burdaki link ile değiştirin

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 6Tek Hat SP Flash Tool ile yüklenen Stock Rom paylaşacağım.

Yazılım Yükleme işlemi için sıkıntı yaşarsanız konu altından mesaj ile isteğinizi belirtin. SP Flash Tool ile yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.

Şifre Yok.

Burada
Eline Yüreğine Sağlık...

yazlımdan sonra ki hali bu mauimeta ile denedim gelmedi Bplg dosyası ile . ne yapabilirim acaba ?
CFAECF0B-1E38-483B-AFA5-46AE68AF9DB0.jpeg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 6Tek Hat SP Flash Tool ile yüklenen Stock Rom paylaşacağım.

Yazılım Yükleme işlemi için sıkıntı yaşarsanız konu altından mesaj ile isteğinizi belirtin. SP Flash Tool ile yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.

Şifre Yok.

Burada
eline sağlık terst ok tarafımca denenmistir infinity ile

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    30.7 KB · Görüntüleme: 34

Şifre Yok.

Burada
Merhabalar,
GM6 TEK SİM LOOUPSS.7z isimli dosyayı google drive dan indiremedim kot aşıldı hatası veriyor.
nasıl indirebilirim acaba?
Adsız.png

Merhabalar,
GM6 TEK SİM LOOUPSS.7z isimli dosyayı google drive dan indiremedim kot aşıldı hatası veriyor.
nasıl indirebilirim acaba?
Ekli dosyayı görüntüle 14862
Merhaba aşağıdaki konuya göz atın google drive kota aşım sorunu için

Merhaba aşağıdaki konuya göz atın google drive kota aşım sorunu için

Merhaba ysfzyemir
sorunumu çözmem için yardım ettiğin için teşekkür ederim. önerdiğin çözümü denedim ama olmadı. bilemiyorum belki ben beceremedim ya da artık bu yöntem işe yaramıyor olabilir.
hala aradığım general mobile GM 6 romu indiremedin malesef.

Merhaba ysfzyemir
sorunumu çözmem için yardım ettiğin için teşekkür ederim. önerdiğin çözümü denedim ama olmadı. bilemiyorum belki ben beceremedim ya da artık bu yöntem işe yaramıyor olabilir.
hala aradığım general mobile GM 6 romu indiremedin malesef.

Merhaba ustam, dosyayı indirip tekrar kendi google drive hesabıma upload ettim. İndirme linki aşağıdadır. Kota aşımı problemini aşmak için bir kaç alternatif yöntem daha mevcut ileriki zamanlarda nasip olur ise ayrıntılı olarak konu açıp paylaşacağım. İyi çalışmalar dileklerim...

Gm 6 Tek Sim Stockrom

Geri
Üst Alt