Hsyn.2121

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
29 Ağu 2018
5,385
7,841
113
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 cihazının frp sorunu nasıl ortadan kalkar onu anlatacağım.

Cihaz Kapalı Haldeyken Ses Kısma Ve Acma Tuşlarına Basılı Tutarken Bilgisayara Bağlıyoruz.

Cihaz Kendini Açıyor Elimizi Tuşlardan Çekmiyoruz Açıldığında QMMI Adında Test Modunda Acıyor Ve ADB Ve DİAG Veriyor.

Z3X Den Samsung Galaxy J5 SM-J500F Modelinin Üzerinden Reset Frp Yapıyorsunuz..

Veya
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
bulunan program ile FRP Reset yapabilirsiniz.

1. Cihaza sitemizde bulunan Android 8.0 sürümünü indirip yukarıda anlatılan işlemleri yapabilirsiniz.

2. İlla android 9.0 sürümünde FRP Reset yapmak için elinizde profesyonel ücretli araç olması lazım. Manuel yöntem denemediğimiz için konuya ekleme yapmıyoruz.

3. Deneme yaparsak konuya ekleme yaparız.

4. UMT Dongle QcFire Tool ile FRP Reset İşlemi yapabilirsiniz.

5. Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses açma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

6. Reset FRP tıklayın ve işleminin bitmesini bekleyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
16,860
19,191
113
36
Cihaz Kapalı Haldeyken Ses Kısma Ve Acma Tuşlarına Basılı Tutarken Bilgisayara Bağlıyoruz Cihaz Kendini Acıyor Elimizi Tuşlardan Cekmiyoruz Acıldığında QMMI Adında Test Modunda Acıyor Ve ADB Ve DİAG Veriyor Z3X Den J500f Üzerinden Reset Frp Yapıyorsunuz..
Teşekkürler paylaşım için.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
16,860
19,191
113
36
Bugün konudaki yazılanları aynen yaptım ve sonuç başarılı oldu.

Sormak istediğiniz birşey varsa konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

29 Ağu 2018
24
12
3
ustam z3x de denedım kırmadı flash tool ile format bolumunden bı dosya yukledım cıhaz sustu rica etsem bana flashtool ile yukleye bılecegım gm8 go tek sım rom verebılırmısın tessekkur ederim.

Hsyn.2121

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
29 Ağu 2018
5,385
7,841
113
ustam z3x de denedım kırmadı flash tool ile format bolumunden bı dosya yukledım cıhaz sustu rica etsem bana flashtool ile yukleye bılecegım gm8 go tek sım rom verebılırmısın tessekkur ederim.
Hocam Gm 8 Go icin Farklı Yöntemler Var Sitede...Gm 8 Go Konusuna Bakın Yorum Yaparsanız @Aydar usta Ulaşacaktır Size...

27 Eyl 2018
215
163
43
QMMI test moduna girmedi elimdeki telefon. Penguen resmi olan bir ekran çıkıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

selmanla1

Yeni Üye
19 Eki 2018
8
1
3
Ne yaptıysam pengueni atlayamıyorum. Sürekli basılı tuttuğumda bir süre sonra ekran ışığı sönük vaziyette açılmaya başlıyor. Nerede yanlış yapıyorum.

5 Eki 2018
211
84
28
hocam ben yaptım reset frp den sonra hard resetmı atıcam bırşey değişmedi çünkü. yoksa ıslemden sonra masa üstümü geliyor?

5 Eki 2018
211
84
28
sorunum çözüldü teşekkürler cihazı işlemi tekrar yapayım dedım cihazı kapatım qmmı moda tekrar alayım derken masa üstü geldi .

Üst Alt