silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
10,266
8,464
113
35

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda denenmiş ve test edilmiş General Mobile GM 8 Android 9.0 pie Pixel Rom Kurulumu anlatacağım.

NOT: Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Tüm yedeklerinizi düzgünce alın Kullanıcı Verileri Silinecektir.

Hatalar: Hotspot Açılmıyor.

Bu yazılımı yüklemek için cihazınız unlock olması lazım.
Unlock için burada bulunan konuya bakın.

Kurulum Adımları:

1. Unlock yapılacak.

2. Fastboot moduna alınacak telefon ( Telefonu kapatıp Ses kısma + güç tuşu ile girebilirsiniz.)

3. Bilgisayara usb ile telefon bağlancak.

4. Linkte verdiğimiz dosyanın içindeki "Gm 8 9.0 guncelleme.bat" dosyasına çift tıklanacak.

5. İşlemler bu kadar. Telefon açıldığında andoid 9.0 ' ınızı kullanabiliriniz.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
29 Ara 2018
7
5
3
Teşekkkur ederim.Dediğiniz gibi yapınca duzeldi.
Ancak ben android 9 dan memnun kalmadım.Cihazımı orjinal yazılımlı eski rootsuz haline nasıl getirebilirim.Yardımcı olabilirmisiniz?

29 Ara 2018
7
5
3
Serdar bey
Yazılımın hangisini yükleyeceğimi ve root işlemini nasıl tersine çevireceğimi bilemedim bana link atma imkânınız varmı
Konu hakkında biraz bilgisizim de

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
10,266
8,464
113
35
Serdar bey
Yazılımın hangisini yükleyeceğimi ve root işlemini nasıl tersine çevireceğimi bilemedim bana link atma imkânınız varmı
Konu hakkında biraz bilgisizim de
Konu hakkında bilginiz yoksa lütfen cihaza zarar vermeden teknik servise verin. Bilinmeden yapılan işlemler cihazlara kalıcı zarar verebilir. Bu işler biraz pc ve yazılım yükleme bilgisi içeren bilgilerdir.

Üst Alt