İşi acele olan dosyayı hemen isteyen üyeler için sitemize 30 TL bağış yaparak ta dosya linkine hemen ulaşabilirler.

a69059e790aa2286028e41bb6529bbb7.jpg

7cb81535da908c64663c5497d6d4e82e.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go Çift hatlı cihazın stock rom yazılımını paylaşacağım.

Yazılımlar Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2 tarafından çekilmiştir. Çeken arkadaşımız @jumyaz arkadaşının telefon satış tezgahından sıfır garantili cihazı alıp yedeğini çekip upload edip bana gönderdiği için çok çok teşekkür ederim.

Yazılımı düzenlemek lazım. Yazılımı düzenleyen @Baris.Mizrakli kardeşime de çok çok teşekkür ederim. Gecenin yarısına kadar uğraşıp hem Fastboot rom hemde sp flash tool rom yapmıştır. Hepsini de bana tek tek yükleyeterek testlerini bitirmiştir.

Öyle ki artık cihazın şarj soketi bozulacaktı.

Ayrıca @braveturks dostuma da benim için emanet telefon ve Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2 alıp General Mobile GM 8 Go Tek simli cihazdan yazılımı alıp çekip upload edip bana gönderdiği için çok çok teşekkür ederim.

Hepiniz iyiki varsınız. Haklarınız ödenmez.

Bu çekilen yazılımları SP Flash Tool ile yükleme yapabilirsiniz.

Fastboot rom yüklemek için cihazınızın unlock olması lazım.

Yazılımı almak için sitemizde en az 10 konu açmanız lazım. 10 konu açan üyelere yazılım gönderilecektir.

db650e9ac1d209a04a0005a4d9f46e12.jpg

603a2d3c8e19377f7cbc5b74b068ec6a.jpg
saolasınn

teşekkürler usta link nasıl ulaşacağız.

indirme linkini göremedim

teşekkürler usta link nasıl ulaşacağız.
emeğinize sağlık
emeğinize sağlık
indirme linkini göremedim
Yazılımı almak için sitemizde en az 10 konu açmanız lazım. Konular forum kurallarına uygun olmalıdır. Ve Daha önce açılmamış konular olmalıdır. Özgün içerikli konular olmalıdır.

İşi acele olan konuyu hemen isteyen üyeler için sitemize 30 TL bağış yaparak ta dosya linkine hemen Ulaşabilirler.

a69059e790aa2286028e41bb6529bbb7.jpg

7cb81535da908c64663c5497d6d4e82e.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go Çift hatlı cihazın stock rom yazılımını paylaşacağım.

Yazılımlar Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2 tarafından çekilmiştir. Çeken arkadaşımız @jumyaz arkadaşının telefon satış tezgahından sıfır garantili cihazı alıp yedeğini çekip upload edip bana gönderdiği için çok çok teşekkür ederim.

Yazılımı direk Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2 ile çekip yüklerseniz cihaz açılmaz.

Yazılımı düzenlemek lazım. Yazılımı düzenleyen @Baris.Mizrakli kardeşime de çok çok teşekkür ederim. Gecenin yarısına kadar uğraşıp hem Fastboot rom hemde sp flash tool rom yapmıştır. Hepsini de bana tek tek yükleyeterek testlerini bitirmiştir.

Öyle ki artık cihazın şarj soketi bozulacaktı.

Ayrıca @braveturks dostuma da benim için emanet telefon ve Infinity-Box Chinese Miracle-2 CM2 alıp General Mobile GM 8 Go Tek simli cihazdan yazılımı alıp çekip upload edip bana gönderdiği için çok çok teşekkür ederim.

Hepiniz iyiki varsınız. Haklarınız ödenmez.

Bu çekilen yazılımları SP Flash Tool ile yükleme yapabilirsiniz. İsterseniz unlock yapıp fastboot rom da yükleme yapabilirsiniz.

Yazılımı almak için sitemizde en az 10 konu açmanız lazım. 10 konu açan üyelere yazılım gönderilecektir.

db650e9ac1d209a04a0005a4d9f46e12.jpg

603a2d3c8e19377f7cbc5b74b068ec6a.jpg
şimdiden teşekkürler

teşekkrler umarım bizede yollarsınız :D

emeğinize sağlık

teşekkrler umarım bizede yollarsınız :D

teşekkürler ederim emeklerinize sağlık üstadım

Yazılımı almak için sitemizde en az 10 konu açmanız lazım. Konular forum kurallarına uygun olmalıdır. Ve Daha önce açılmamış konular olmalıdır. Özgün içerikli konular olmalıdır.

İşi acele olan konuyu hemen isteyen üyeler için sitemize 30 TL bağış yaparak ta dosya linkine hemen Ulaşabilirler.

elinize emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler

fastboot mode acılıyor gm 8 go onu düzeltir inşanlah

iyi aksamlar ben gurcistandan hepinizi selamliyorum lutfen general mobile gm8 go romnu linkini atarmisiniz lutfen

güzel olmuş ama link nerde indiremedikten sonra napayım

Geri
Üst Alt