Tamamdır fastboot için de bilgisayar gereklimi

unlock işlemini yaparken telefonumuz kapalımı olmalı yoksa açık mı

[Gizli içerik]
unlock işlemini yaparken telefonumuz kapalımı olmalı yoksa açık mı
Konuda herşey detaylı şekilde anlatıldı. Eğer daha önce bu konularda deneyimli değilseniz cihazınızı çöp ederseniz. O yüzden bilmeden birşey yapmayın derim.

Konuda herşey detaylı şekilde anlatıldı. Eğer daha önce bu konularda deneyimli değilseniz cihazınızı çöp ederseniz. O yüzden bilmeden birşey yapmayın derim.
Cmd ekranına adb rebootbootloader yazıp entere tıklıyorum ancak ...program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor diyor ne yapmalıyım

ustam selamlar unluck yaptım fakat fast bootta takılıyor yardımcı olursanız sevinirim

Pili çıkarıp takın cihazı açın. Unlock yapılmış olduğunu göreceksiniz.
Çok özür dilerim sıkıntımı tam anlatamamışım benim hatam unlocktan sonra root yapamıyorsun fakat biraz uğraştıktan sonra magiskle hallettim gerçekten root için çok sağolun canımı epey bir sıkıyordu

Sistemi yeniden yazılabilir yapmanın bir yolu var mı? Root olsa da tam erişim yok da her şeye.

Sistemi yeniden yazılabilir yapmanın bir yolu var mı? Root olsa da tam erişim yok da her şeye.
Root la tam erişim yok derken ben rootu işlemci ve en çokta ram arttırmak için kullanıyorum sistemi yeniden yazmak derken custom romdan bahsediyorsun sanırım eğer öğleyse bu sitede yakında oda çıkar tahminim daha çok yeni bir tel

Teşekkürler abi eline sağlık sağol.

Geri
Üst Alt