MDDB_InfoCustomAppSrcP_MT6739_S00_MOLY_LR12A_R2_MP_V19_1_ulwtg_n.EDB
BU DEGILDE ASAGIDA VERSIYON OLSA SUPER OLACAK YAPMIYOR CUNKI. 36.9 MDDB DOSYASI LAZIM ELINDE OLAN VARMI.
MOLY.LR21A.R2.MP.V36.9 (8.1)
Cihazın içinden alın.

ustam benim imei 15 haneli sp falsh tol ile yazılım attım gitti 14 hane girilio yardım edermisin

yardım edermisiniz 15 haneli imei va giremiyorum sp flash tool ile yazılım attıktan sonra gitti hiç yok yani

Yaptım oldu eline sağlık çok iyi paylaşım.

Ekran Alıntısı.PNG
aldigim hata bu neden olabilir

Ustam yazılım yükledikten sonra şebeke gelmez ise sigma key de yapıyor fastboot moduna alın mtk bölümünden portu göster direk plakayı yaz geç 1 dk içinde yazıyor

Cihazı fastboot moduna almak için;
1- Cihazı tamamen kapatın.
2- Ses kısma tuşunu basılı tutarak güç düğmesinide basılı tutun ta ki GM (penguen) ekranı gelene kadar sonra elinizi güç düğmesinden çekin. Ama ses kısma tuşunu basılı tutmaya 10 saniye kadar devam edin.
Böylece cihazınız fastboot moduna girmiş olacaktır sonra sigmadan mtk bölümünü seçip portu göster
sonra plakayı yaz geç

Cihazı fastboot moduna almak için;
1- Cihazı tamamen kapatın.
2- Ses kısma tuşunu basılı tutarak güç düğmesinide basılı tutun ta ki GM (penguen) ekranı gelene kadar sonra elinizi güç düğmesinden çekin. Ama ses kısma tuşunu basılı tutmaya 10 saniye kadar devam edin.
Böylece cihazınız fastboot moduna girmiş olacaktır sonra sigmadan mtk bölümünü seçip portu göster
sonra plakayı yaz geç
Tamam teşekkürler ama sigmadan programıni nereden bulabilirim

Yaşarulger telefonu kapattım kapatma tuşu ses açma tuşuna basili tutunca Recovery açılıyor 3 sık çıkıyor 1 Recovery 2 fastboot 3normal telefonum gm8go

USB görmüyor program şuan neden olabilir şimdiden teşekkürler

Geri
Üst Alt