silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu konuda General Mobile GM 8 Go cihazına ait tüm root dosyalarını paylaşacağım. Tek konu altından paylaşımlar devam edecektir.

Cihazınızın üstündeki güncelleme hangi aya ve yıla aitse o root dosyasını kullanın lütfen.

47038c7642233439d1ed2ec67b0d1007.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go cihazına nasıl root yapılır onu anlatacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

..OK

Reading Device Info.......OK

Product: Vanzo

Device Chipset: mt6739

Device Model: GM8 go

Device Serial: 0123456789ABCDEF

Android Version: 8.1.0

Android SDK: 27

Architecture: armeabi-v7a

Free space in system disk: 41M

Phone Mode: Normal Mode

Checking Root Permission.......OK

d6e0d05994ee344b151bd84333ed859b.jpg

488f39795de8e7b36a8409bda0e720b7.jpg

731d6fdc2ebee645e402b1417a94ad37.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go cihazının 5 Eylül 2018 Güncellemesi almış yazılımını root ettim.

Dosya almak için yorum yaparsanız dosya özelden atılacaktır.

İşlemlerden önce cihazınızın tüm yedeklerini rehber, resim, video size lazım olanları alın. Sonra cihazınızı burada bulunan konuya bakarak unlock yapın.

Özelden verdiğim dosyayı Bilgisayar > C diskinde bulunan adb klasörüne zipten çıkarıp atın.

Cihazınızın USB hata ayıklama ve oem kilidini açın sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

CMD açın aşağıdaki kodları sırası ile girin ve cihaz açıldığı zaman root edilmiş olarak açılacaktır. Açıldığı zaman cihazınızı Wi-Fi ağına bağlayın ve Magisk Manager güncellemesini yapın.
Kod:
[/B][/B][/CENTER][/B][/B][/CENTER][/B][/CENTER]
[B][CENTER][B][B][CENTER][B][B][CENTER]adb reboot bootloader 

fastboot flash boot boot.img 

fastboot reboot

01799c9ab1b58a509fa77413a75bb72e.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go cihazına ait 5 Aralık güncellemesini almış cihazın root dosyasını paylaşacağım.

Öncelikle cihazınızı Unlock edin ve ve buradan indirdiğiniz dosyayı fastboot ile cihaza yükleme yapın. Cihaz rootlu olarak açılacaktır.

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go cihazına ait 5 Nisan 2019 güncellemesi almış cihaza nasıl root yapılır onu anlatacağım.

Eğer güncelleme tarihiniz daha eski veya yeni ise lütfen uygun root dosyasını kullanın.

Her güncelleme de root fark ediyor. Ve güncelleme tarihine uygun olmayan root dosyaları cihazda sorunlara sebep veriyor. Mesela Wi-Fi ve Bluetooth çalışmaması gibi sorunlar oluyor.

O yüzden cihazınızın ayarlarına girip bakın 5 Nisan 2019 güncellemesi almış ise bu root dosyasını kullanın. Sorunsuzdur gerekli testleri yapılmıştır.

Önce cihazınızı unlock yapın sitemizde paylaştım. Ardından root dosyasını yükleyin.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Dosyayı fastboot modda fastboot flash boot boot.img şeklinde yükleyin.

Dosya içinde cihaza ait hem Stock boot hemde rootlu boot dosyası mevcuttur.

Memnun kalmaz iseniz root olayından eski haline Stock boot dosyasını aynı şekilde yükleme yaparak root kaldırabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Admin dosya ve program la ilgili bilgi alabilirmiyim

Hoşgeldiniz Öncelikle Dosya Ücretli Bi Dosyadır Dosyayı almak için sitemize 20 TL bağış bağış yapmanız lazım.
Program ve kurulumu ilgili özelden mesaj atabilir misiniz almak istiyorum yanlız nasıl bir kurulum gerektiriyor onu öğrenmek istiyorum

Nasıl yapabildiniz merak ettim, bende öğrenmek istiyorum :)
Bir yandan cihazda farklı bir rom mu var?

Program ve kurulumu ilgili özelden mesaj atabilir misiniz?

Admin gm8 go için root dosyası istedim daha gelmedi arkadaş yok muş ne zaman halledilecek

admin nasıl yükleyecek dosyayı aldık bilgi verir misinz

Belki alırdım ama bozulma durumu ve cevap vermeniz şüphelendiriyor.

488f39795de8e7b36a8409bda0e720b7.jpg

731d6fdc2ebee645e402b1417a94ad37.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go cihazının 5 Eylül 2018 Güncellemesi almış yazılımını root ettim.

Dosya almak için yorum yaparsanız dosya özelden atılacaktır.

İşlemlerden önce cihazınızın tüm yedeklerini rehber, resim, video size lazım olanları alın. Sonra cihazınızı burada bulunan konuya bakarak unlock yapın.

Özelden verdiğim dosyayı Bilgisayar > C diskinde bulunan adb klasörüne zipten çıkarıp atın.

Cihazınızın USB hata ayıklama ve oem kilidini açın sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

CMD açın aşağıdaki kodları sırası ile girin ve cihaz açıldığı zaman root edilmiş olarak açılacaktır. Açıldığı zaman cihazınızı Wi-Fi ağına bağlayın ve Magisk Manager güncellemesini yapın.
Kod:
adb reboot bootloader 

fastboot flash boot boot.img 

fastboot reboot

01799c9ab1b58a509fa77413a75bb72e.jpg

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt