gm 8d android9 derleme numarası p.gm8.1901.ed 5 ocak 2019 android güvenlik yaması güvenlik çif sim root işlemini gerceklestiremedim yardımcı olursanız

paylasılan root dosyalarında android yazısında kalıyor acaba tek sim çif sım farklımıdır

root icin yardımcı olursanız

Ekli dosyalar

• 20191229_163320.jpg
    20191229_163320.jpg
    545.3 KB · Görüntüleme: 33
  • 20191229_163400.jpg
    20191229_163400.jpg
    540.1 KB · Görüntüleme: 38
root icin yardımcı olursanız
Aynı cihazdan gelmesi lazım. Yazılımı çekip ancak o şekilde root yaparız. Sizin cihazın yazılımı güncel, o yüzden konudaki root dosyaları uyumsuz olur.​

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 Go cihazına ait 5 Aralık güncellemesini almış cihazın root dosyasını paylaşacağım.

Öncelikle cihazınızı Unlock edin ve ve buradan indirdiğiniz dosyayı fastboot ile cihaza yükleme yapın. Cihaz rootlu olarak açılacaktır.

link yenilersen sevinirim

5 aralık dosyasının link ölü

Telefonu fastboot moda aldım root dosyasını indirdim ama gerisini anlamadım yardım edermisin admin

Telefonu fastboot moda aldım root dosyasını indirdim ama gerisini anlamadım yardım edermisin admin
Bu işlem için azda olsa bilgisayar bilginizin olması lazım. Eğer bilgisayar bilginiz fazla yoksa cihaza zarar verebilirsiniz.​

Herseyin zamani var. Emek var burda.
Size lazim diye ucretsiz olarak paylasamayiz.
Takipte kalin. Ucretsiz olarak acildiginda size sms olarak gelecektir.
admin bey yardım edermisiniz en son sürümü yükledim ama cihazı açtığımda sürekli bluetooth durdu yazısı çıkıp duruyor wifi de açılmıyor sıfırlama yapsam gidermi bu hata
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

admin bey yardım edermisiniz en son sürümü yükledim ama cihazı açtığımda sürekli bluetooth durdu yazısı çıkıp duruyor wifi de açılmıyor sıfırlama yapsam gidermi bu hata
Sorun şimdi düzeldi ama root oldu mu acaba 25 Şubat 2020 güncellemesi olan cihaza gidip 2019 root kurduk yine iyi atlattık

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Sorun şimdi düzeldi ama root oldu mu acaba 25 Şubat 2020 güncellemesi olan cihaza gidip 2019 root kurduk yine iyi atlattık
Bu cihazlar tek sim çift sim ve güncelleme tarihi çok fark ediyor.​

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.
Whatsapp İrtibat Numaramız:
0552 637 54 78
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)
Telegram Adresimiz:

https://t.me/gsmturkeynet
Dosya yokmu Allah rızası için vallaha verirsen çok sevineceğim.gitmediğim telefoncu yapmadığım programlar kalmadı.Son çarem bu dosya Allah rızası için.

SP Flash Tool ve WWR MTK kullanarak Şubat 2020 Güncellemesi yüklü GM8 Go çift sim telimden boot.img dosyası çektim. Magisk ile dosyayı patchledim şu anda köyde kullanıyorum inanılmaz bir çekim gücü var, yaptığım root sorunsuz çalışıyor. GLTools bile yükledim rahatlıkla. Yıl 2023 hala ihtiyacı olan varsa diye paylaşıyorum.
Minimal adb & fastboota atıp yükleyin.
5 Şubat Yamalı, çift simli cihazlar içindir.

Geri
Üst Alt