Yardım General Mobile GM 8 Go Stock Rom Hatası

• Konbuyu başlatan tahabey
  • Başlangıç tarihi
T

tahabey

Merhabalar gm 8 go kullanıyorum root atmaya çalışırken tam yapıcaktım şifre istedi ve Adımları yapıyordum verileri sil yazmış twrp(böyleydi sanırım)burda şifre istedi Youtubedan baktığım videoda adam sistem verilerini siliyormuş bende silmişim yanlışlıkla :mad: Sizin stock rom unuzu kurdum herşey tamamdı tam açılcağında hata verdi hata da şöyle diyordu : Can't load Android system. Your data may be corrupt. If you continue to get this message, you may need to perform a factory data reset and erase all user data stored on this device. yazıyor. yardım edebilirseniz sevinirim Try again ve Factory data reset seçenekleri var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bide 1gb ramlik başka bir rom yüklersem sıkıntı olabilirmi?

hocam wipe factory dene eğer olmazsa yabancı kaynaklardan twrp yedeği bul
Factory data reset e tıklıyorum Error! diye birşey çıkıyor brick olmamıştır inşallah :( şu şekilde altında error! yazısı çıkıyor.
download.jpg

Recoverye girilmiyormu

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam dış kaynaklarda mutlaka twrp yedeği vardır bazen benimde bu konuda başım ağrıyor uğraşmak istemiyorum twrp yedeği atım wipe factory yapıp teslim ediyorum cihazı

Bütün tuşlara basarak kapıyorum Açma kapatma + Ses kapama tuşuna basıyorum General Mobile yazısı geliyor ve tekrar aynı ekrana atıyor beni.

Bütün tuşlara basarak kapıyorum Açma kapatma + Ses kapama tuşuna basıyorum General Mobile yazısı geliyor ve tekrar aynı ekrana atıyor beni.
hatalı rom yüklüyorsun ya üst versiyon yada alt versiyon. marka modeli yaz twrp yedeği bulayım onu flasla

gm 8 go bende yedek vardı bakayım arşivime duruyorsa upload ederim durmuyorsa stock rom flashla
tamamdır teşekkür ederim
FnNCeySh8NRsgyzTR3kg4CMDiniriwzXa0PPGb-AhBE.jpg
hata bu şekilde temsili fotoğraftır ben çekmedim bu telefonda gm 8 go değildir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt