Yardım General Mobile GM 8 Go Stock Rom Hatası

• Konbuyu başlatan tahabey
  • Başlangıç tarihi
Merhabalar gm 8 go kullanıyorum root atmaya çalışırken tam yapıcaktım şifre istedi ve Adımları yapıyordum verileri sil yazmış twrp(böyleydi sanırım)burda şifre istedi Youtubedan baktığım videoda adam sistem verilerini siliyormuş bende silmişim yanlışlıkla :mad: Sizin stock rom unuzu kurdum herşey tamamdı tam açılcağında hata verdi hata da şöyle diyordu : Can't load Android system. Your data may be corrupt. If you continue to get this message, you may need to perform a factory data reset and erase all user data stored on this device. yazıyor. yardım edebilirseniz sevinirim Try again ve Factory data reset seçenekleri var.
Sitemizde bu cihaza ait yazılımlar mevcut. Çift sim ve Tek Sim SP Flash Tool ile yükleme yapabilirsiniz. Sorun kalmaz.​

Cmd ile yükleme yapmıştım ondan sonra olmuştu bu hata sizin suçunuz var demiyorum yanlış anlamayın şimdi sp flash tooluda deniyeceğim sağolun ^-^
Bizim suçumuz tabiki yok. Biz neden suçlu olalım. Onu anlamadım. Biz bu cihaza ait herşeyi sitemizde herkes faydalansın diye paylaşım yaptık. Ayrıca her zaman her konumuzda uyarıları yapıp paylaşım yapıyoruz.​

Cmd ile yükleme yapmıştım ondan sonra olmuştu bu hata sizin suçunuz var demiyorum yanlış anlamayın şimdi sp flash tooluda deniyeceğim sağolun ^-^
Bilinçsiz yazılım yüklemesi böyle sorunlar oluşturuyor onca program varken cmd ile uğraşmak açıkçası kendi sahanda kaleciye pas vermek gibi bir şey. Lütfen doğru yazılım ve doğru romlar kullanmaya dikkat edin

MI PLAY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilinçsiz yazılım yüklemesi böyle sorunlar oluşturuyor onca program varken cmd ile uğraşmak açıkçası kendi sahanda kaleciye pas vermek gibi bir şey. Lütfen doğru yazılım ve doğru romlar kullanmaya dikkat edin

MI PLAY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cmd daha kolay gelmişti :( Hem bu işleri bilmediğim için direk kurulum yapar diye onla yapmıştım

Bizim suçumuz tabiki yok. Biz neden suçlu olalım. Onu anlamadım. Biz bu cihaza ait herşeyi sitemizde herkes faydalansın diye paylaşım yaptık. Ayrıca her zaman her konumuzda uyarıları yapıp paylaşım yapıyoruz.
Hocam sp flash tool u indirdim o txt dosyasını download kısmından seçip format a gelip start a mı basıcağız ? yoksa downloaddan download mı diyeceğiz

Telefonum siyah ekranda kaldı bi sıkıntı olur mu program için?
Bataryayı çıkarın. Tekrar yazılımı yüklemeye çalışın. SP Flash Tool V5.1828 kullanın. Ve firmware Upragade modunda yükleme yapın.​

1566850717832.png ilerlemiyor böyle kaldı :(

Geri
Üst Alt