Yeni konu aç...

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
11,409
9,860
113
35
Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda tüm General Mobile GM 8 cihazına ait root dosyalarını paylaşacağım.

Tek bir konu altında toplayıp geçmiş ve gelecek güncellemere ait root dosyalarını buradan paylaşım yapacağım.

General Mobile GM 8 kullanıcıları olarak sizden ricam konuda bulunan yaptığınız işlemleri ve aldığınız hataları resimli ve detaylı şekilde anlatmanızdır. Bizlerde ona göre yardımcı olmaya çalışacağız.

En önemli nokta root konusunda cihazınızın ayarlar kısmına girip cihazınızın güncelleme tarihine uygun root dosyasını yüklemek.

Eğer güncelleme tarihi bu konuda yer almıyorsa yorumlardan bildirin ekleme yapalım.

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 cihazına nasıl root yapılır onu anlatacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir. Cihazınız garanti dışı kalacaktır.

Öncelikle cihazınızın gerekli tüm yedeklerini alın. İçindeki herşey silinecek.

Yapılışı ;

1. Cihazınızın ayarlarına girin Gmail hesabından çıkış yapın.

2. Cihazınızın ayarlardan usb hata ayıklama ve oem kilidini açın.

3. Cihazınızı sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

4. CMD ekranında "adb reboot bootloader" yazın enter basın.

5. Cihaz fastboot moda girecek.

6. Fastboot modda CMD ekranına" fastboot oem unlock-go" yazın ve enter tuşuna basın.

7. Cihazın ekranına bakın ve unlock için onay verin. Genelde ses açma tuşu ile onay verilir.

8. Cihaz açılınca artık unlock olmuş olacaktır.

9. Cihazı kurun ve tekrar usb hata ayıklama ve oem kilidini açın.

10. İşlemler bu kadar.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Not = 5 Kasım güncellemesi almış ise bu root dosyasını kullanmayın. Cihaz logoda kalıyor. Bu root dosyası resimdeki yazılım cihazınızda yüklü ise kullanın.

Ayrıca dosya içinde de anlatım vardır.

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 cihazına ait 5 Kasım güncellemesi almış yazılımın root dosyasını paylaşacağım.

Dosya içinde tüm gerekli açıklamalar vardır. Dosya şifresini almak için konu altından yorum yapınız.

ŞİFRE= gsmturkey.netsilivriserdar

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 cihazına ait android 9.0 sürümünde nasıl root yapılır onu anlatacağım.

Cihazınızın android sürümü 9.0 ve 5 Ocak tarihli ise bu dosyayı kullanabilirsiniz.

Öncelikle bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Cihazınızı buradaki konudan yardım alarak unlock yapın.

Aşağıdaki linki indirip root işlemini yapabilirsiniz. Dosya içinde gerekli tüm detaylı açıklama vardır.

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 cihazına ait android 9.0 5 Mart 2019 Güncellemesini almış cihaza root dosyasını paylaşacağım.

Dosyayı elimde cihaz olmadığı için deneme yapamadım. Deneyin sonuç yazarsanız ona göre Konuya şekil vereceğim. Eğer cihazınızın logoda kalırsa onun için de Stock boot dosyalarını paylaşıyorum. Yüklerseniz cihazınız açılır.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Dosya içinde tüm detaylı anlatım vardır.

Cihazınızı öncelikle unlock yapınız.

Root İşlemi bittikten sonra cihazı Wi-Fi ile bağlayıp Magisk Manager içine girin ve güncelleme yapın.

Merhaba gsmturkey.net üyeleri bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 cihazına ait android 9.0 5 Nisan 2019 Güncellemesini almış cihaza root dosyasını paylaşacağım.

Bu root dosyası TEK SİM GM 8 Cihazında denenmiştir.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Dosya içinde tüm detaylı anlatım vardır.

Cihazınızı öncelikle unlock yapınız.

Root İşlemi bittikten sonra cihazı Wi-Fi ile bağlayıp Magisk Manager içine girin ve güncelleme yapın. Cihazı 2 kere kapatıp açın root edilmiş olacaktır.

Son düzenleme:

vefk22

Yasaklı
BANNED
2 Eki 2018
14
4
3

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 cihazına nasıl root yapılır onu anlatacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir. Cihazınız garanti dışı kalacaktır.

Öncelikle cihazınızın gerekli tüm yedeklerini alın. İçindeki herşey silinecek.

Yapılışı ;
1. Cihazınızın ayarlarına girin Gmail hesabından çıkış yapın.
2. Cihazınızın ayarlardan usb hata ayıklama ve oem kilidini açın.
3. Cihazınızı sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.
4. CMD ekranında adb reboot bootloader yazın enter basın.
5. Cihaz fastboot moda girecek.
6. Fastboot modda CMD ekranına fastboot oem unlock-go yazın ve enter tuşuna basın.
7. Cihazın ekranına bakın ve unlock için onay verin. Genelde ses açma tuşu ile onay verilir.
8. Cihaz açılınca artık unlock olmuş olacaktır.
9. Cihazı kurun ve tekrar usb hata ayıklama ve oem kilidini açın.
10. İşlemler bu kadar.

Yazılımı almak için sitemizde en az 10 konu açmanız lazım. Konular forum kurallarına uygun olmalıdır. Ve daha önce açılmamış konular olmalıdır. Özgün içerikli konular olmalıdır.

Dosyayı hemen almak ve konu açmak istemeyen üyeler için. Sitemize 20 TL bağış yaparak dosyayı hemen alabilirler.

Ayrıca dosya içinde de anlatım vardır.

Dedıklerınızı aynen yapıyorum ama sonuc yok acaba cıhaz 8.1 guncelledı ondanmıdır yardımcı olursanız sevınırım

vefk22

Yasaklı
BANNED
2 Eki 2018
14
4
3
Neyse para ile satıldıgını gormemişim uygulama varmıs kusura bakmayın forum sıtelerındede boyle oluyorsa desenıze gercekten turkıye de yardım severlık bılgı tecrube paylasımı kalmamıs hersey cıkar donmus iyi gunler Bu arada uyeligimi silerseniz sevinirim.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
11,409
9,860
113
35
Neyse para ile satıldıgını gormemişim uygulama varmıs kusura bakmayın forum sıtelerındede boyle oluyorsa desenıze gercekten turkıye de yardım severlık bılgı tecrube paylasımı kalmamıs hersey cıkar donmus iyi gunler Bu arada uyeligimi silerseniz sevinirim.
İyi günler.

Üst Alt