silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
16,868
19,290
113
36
Dosyayı alma sansınız varmı acaba... bırde oncekı konusmaları nasıl duzeltıcez gereksız yazılari sılsem ıyı olur galıba saygılar.
Açtığınız sıradan konular için ne yazıkki dosyayı veremiyoruz. Konular özgün içerikli kopyala yapıştır olmayan konular olmalıdır.

AKA BASE

Yeni Üye
25 Eki 2018
33
31
18
Merhabalar sayın yönetici bey. Bana bi öm ataarmısınız ben atamadım yetkim yokmuş. ücreti yollayayım.

Smdzny

Yeni Üye
27 Eki 2018
4
2
3

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda General Mobile GM 8 cihazına nasıl root yapılır onu anlatacağım.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir. Cihazınız garanti dışı kalacaktır.

Öncelikle cihazınızın gerekli tüm yedeklerini alın. İçindeki herşey silinecek.

Yapılışı ;
1. Cihazınızın ayarlarına girin Gmail hesabından çıkış yapın.
2. Cihazınızın ayarlardan usb hata ayıklama ve oem kilidini açın.
3. Cihazınızı sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.
4. CMD ekranında adb reboot bootloader yazın enter basın.
5. Cihaz fastboot moda girecek.
6. Fastboot modda CMD ekranına fastboot oem unlock-go yazın ve enter tuşuna basın.
7. Cihazın ekranına bakın ve unlock için onay verin. Genelde ses açma tuşu ile onay verilir.
8. Cihaz açılınca artık unlock olmuş olacaktır.
9. Cihazı kurun ve tekrar usb hata ayıklama ve oem kilidini açın.
10. İşlemler bu kadar.

Yazılımı almak için sitemizde en az 10 konu açmanız lazım. Konular forum kurallarına uygun olmalıdır. Ve daha önce açılmamış konular olmalıdır. Özgün içerikli konular olmalıdır.

Dosyayı hemen almak ve konu açmak istemeyen üyeler için. Sitemize 20 TL bağış yaparak dosyayı hemen alabilirler.

Ayrıca dosya içinde de anlatım vardır.

hocam gm 8 64 gb ve 4 gb Ram için de geçerli mi root

Üst Alt