turkcellgsm

Özel Üye
General Mobile GM 9 Go genel yazılım geliştirme frp repair vs hakkında çok önemli bir bilgi paylaşacağım.

Yapacağınız işlemleri aşşağıda yazacağım model üzerinden deneyip yapabilirsiniz.

Ben FRP kırdım bu model üzerinden.

PC' den NCK Dongle dan bu modelin scatter dosyasını gösterdim ve açtı :eek::love::):)

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Gizli İçerik
General Mobile GM 8 Go

Ekli dosyalar

• MT6739_Android_scatter.rar
    1.4 KB · Görüntüleme: 466
Moderatör tarafında düzenlendi:
general mobile GM 9 Go genel yazılım geliştirme frp repair vs hakkında çok önemli bir bilgi paylaşacağım yapacağınız işlemleri aşşağıda yazacağım model üzerinden deneyip yapabilirsiniz ben frp kırdım bu model üzerinden pc den nck dongle dan bu modelin scatter dosyasını gösterdim ve açtı :eek: :love::):)

[Gizli içerik]
Yazılımı çektiniz mi?​

General Mobile GM 9 Go genel yazılım geliştirme frp repair vs hakkında çok önemli bir bilgi paylaşacağım.

Yapacağınız işlemleri aşşağıda yazacağım model üzerinden deneyip yapabilirsiniz.

Ben FRP kırdım bu model üzerinden.

PC' den NCK Dongle dan bu modelin scatter dosyasını gösterdim ve açtı :eek::love::):)

[Gizli içerik]
sağol.spflashtool dan scatter ı gösterip resimdeki değerleri girsek olmaz mı?

Ekli dosyalar

• gm8gofrp.jpg
    gm8gofrp.jpg
    96.2 KB · Görüntüleme: 159
Son düzenleme:
peki işlemde flash tool hangi sürümü kullandınız ??

Geri
Üst Alt