Yardım General Mobile GM5 Plus Bilgisayarda Gözükmeme

• Konbuyu başlatan FakirMan
  • Başlangıç tarihi
F

FakirMan

Öncelikle merhabalar ben General Mobile GM 5 Plus adlı telefon kullanmaktayım telefonumu bilgisayara bağladığımda ekte gördüğünüz şekilde giremiyorum ulaşamıyorum sorunu gider yapmayı denedim aygıtı güncellemeyi denedim ama bulamadım cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. :)

gm5plus3.PNGgm5plus2.PNGgm5plus.PNG

burdan dosyayı indir pc sürücü imza devredışı bırak sonra zipten dosyaları çıkar sağ tık yükle de sorun çözülecektir eğer devam ederse aygıt yöneticisinde android yazan sağ tıkla manuel olarak seç öyle yükle

windows 10 ise shift tuşuna basılı tut pc yeniden başlat mavi bir ekran çıkacak ordan sorun gider ordan başlangıç ayarları yeniden başlat açılan ekrandan 7 bas devredışı bırakacaktır eğer windows 7 ise pc yeniden başlatırken f8 bas gelen ekranda sürücü imza zorlamasını devre dışı bırak de

Öncelikle merhabalar ben General Mobile GM 5 Plus adlı telefon kullanmaktayım telefonumu bilgisayara bağladığımda ekte gördüğünüz şekilde giremiyorum ulaşamıyorum sorunu gider yapmayı denedim aygıtı güncellemeyi denedim ama bulamadım cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. :)

Ekli dosyayı görüntüle 4887Ekli dosyayı görüntüle 4886Ekli dosyayı görüntüle 4885
Windows 10 da sorun var. Ben hep manuel kuruyorum.

windows 10 ise shift tuşuna basılı tut pc yeniden başlat mavi bir ekran çıkacak ordan sorun gider ordan başlangıç ayarları yeniden başlat açılan ekrandan 7 bas devredışı bırakacaktır eğer windows 7 ise pc yeniden başlatırken f8 bas gelen ekranda sürücü imza zorlamasını devre dışı bırak de
devre dışı bıraktımda bu sefer android diye bir şey çıkmıyor bilinmeyen olarak gözüküyor oradan yüklemeye çalıştımda hata verdi :(Ekran Alıntısı.PNG

sorunu bende anlamadadn çözüldü cevaplarınız için hepinize teşekkür edeim iyi forumlar konu kilit [kilit]

Geri
Üst Alt