Yardım General Mobile GM5 Plus Hardbrick Sorunu

• Konbuyu başlatan mehmetalisagan1
  • Başlangıç tarihi
M

mehmetalisagan1

Telefonuma ilk defa custom JourneyUİ rom yükleyecektim repertation işlemini yapacaktım ilk başlarda sahara fail vermişti fakat sonra başka driver kurarak düzeltmiştim daha sonra repertation için gerekli yazılımı ve xml leri seçtikten sonra işlemi başlattım fakat firehose hatası verdi ve sanırım telefonum brick oldu hiçbir tepki vermiyor ekran siyah bilgisayara bağladığımda Qualcomm HS-USB Diagnostics 900E (COM10) olarak gözüküyor

Telefonuma ilk defa custom JourneyUİ rom yükleyecektim repertation işlemini yapacaktım ilk başlarda sahara fail vermişti fakat sonra başka driver kurarak düzeltmiştim daha sonra repertation için gerekli yazılımı ve xml leri seçtikten sonra işlemi başlattım fakat firehose hatası verdi ve sanırım telefonum brick oldu hiçbir tepki vermiyor ekran siyah bilgisayara bağladığımda Qualcomm HS-USB Diagnostics 900E (COM10) olarak gözüküyor
Tüm tuşlara basılı tutun ve kapatın.

Cihazı ses açma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Cihaz aygıt yöneticisinde Qualcom 9008 olarak gözükmesi lazım.

Sonra Qfil yazılımını yüklem yapabilirsiniz.

bende aynı cıhaz var geçmişini bilmiyorum cıhaz Qualcomm HS-USB Diagnostics 900E modunda duruyor manual edl moda aldım yazılım farklı 7.1.1 8.0.0 atdım sorun aynı

bende aynı cıhaz var geçmişini bilmiyorum cıhaz Qualcomm HS-USB Diagnostics 900E modunda duruyor manual edl moda aldım yazılım farklı 7.1.1 8.0.0 atdım sorun aynı
Yazılım yüklenip hala aynı ise donanımsal bir sorun var.

GM 5 plus D.jpgMerhaba
GM 5 plus D sil olumyor ve yazdi ( Device id locked) ve Fast boot da yaptım ama unlock olumyor . !!!

Ekli dosyalar

• GM 5 plus Device is locked.jpg
    GM 5 plus Device is locked.jpg
    215.5 KB · Görüntüleme: 38
Geri
Üst Alt