Yardım General Mobile GM5D Test Point Noktalari

• Konbuyu başlatan kotmerli23
  • Başlangıç tarihi
K

kotmerli23

Selam aleyküm arkadaşlar GM 5 d test point noktalarını bilen var mı acaba yardımcı olabilir misiniz rica etsem cihazı edl moduna alamıyorum..

Ekli dosyalar

• C2EDB9D4-3C39-4A76-B04E-D8623A7D2E77.jpeg
    C2EDB9D4-3C39-4A76-B04E-D8623A7D2E77.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 639
Kardeşim lütfen yardım eder misiniz nedir bu test point noktaları
Bu cihazlara normalde test point yapmadan da edl moda girer. Ses açmaya basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Aygıt yöneticisinde cihazınız Qualcom 9008 olarak gözükmesi lazım.

Bazı cihazların ses tuşları bozuk oluyor veya cihaza yanlış yazılım yüklenmiş oluyor. O zaman bu Qualcom 9008 moda almak için ana kart üzerinden cımbız yardımı ile kısa devre yaparak cihazı edl moda alıyoruz. Buna da test point diyoruz.

Genelde brick olan cihazlarda kullanıyoruz. Cihazın bataryası çıkarılır ana kart üzerinden test point noktaları kısa devre yapılır ve cihaz USB kablo ile pc'ye bağlanır.​

Bu cihazlara normalde test point yapmadan da edl moda girer. Ses açmaya basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Aygıt yöneticisinde cihazınız Qualcom 9008 olarak gözükmesi lazım.

Bazı cihazların ses tuşları bozuk oluyor veya cihaza yanlış yazılım yüklenmiş oluyor. O zaman bu Qualcom 9008 moda almak için ana kart üzerinden cımbız yardımı ile kısa devre yaparak cihazı edl moda alıyoruz. Buna da test point diyoruz.

Genelde brick olan cihazlarda kullanıyoruz. Cihazın bataryası çıkarılır ana kart üzerinden test point noktaları kısa devre yapılır ve cihaz USB kablo ile pc'ye bağlanır.
Teşekkürler kardeşim benim ses açmaya basılı tutunca edl ye girmiyor iste bende ondan senden test point noktaları istedim yardımcı olursan çok memnun olurum

İşaretli yeri sökü ss atın
e85f77a5ff045989a3f0db5e549bfc2e.jpg

Önce kırmızıyla işaretlediğim yeri dene olmazsa sonra sarı yeri dene bakalım
7137c135d77a524f27015f7d77c51806.jpg

Geri
Üst Alt