Yardım General Mobile GM6 DS Dm-verity Error Hatası

hakanonan4

Üye
Ustalarım herkese merhaba elimde general mobile gm6 ds tek hat modeli var. Açılışta bir hata veriyor (dm-verity error android system ın your device is corrupted )
Yazılım attım yine aynı hatayı veriyor ama cihaz açılıyor onda sıkıntı yok. Çözemedim bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
IMG_0450.jpg

Ustalarım herkese merhaba elimde general mobile gm6 ds tek hat modeli var. Açılışta bir hata veriyor (dm-verity error android system ın your device is corrupted )
Yazılım attım yine aynı hatayı veriyor ama cihaz açılıyor onda sıkıntı yok. Çözemedim bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 13314
Bu hata değil. Cihazın bootloader kilidi açık o yüzden.

evet uygun yazılımı indirip firmware update ayarlı şekilde yüklemen gerek.
yardımcı olduğunuz için teşekkürler peki son defa bir şey soracağım telefona yeni güncelleme android 12 güncellemesi falan geldiğinde sorun çözülür mü çünkü ben yazılım yüklerken falan iyice sorun çıkabilir hem general mobile 21 plus için internette pek bi yazılımda bulunmuyor

yardımcı olduğunuz için teşekkürler peki son defa bir şey soracağım telefona yeni güncelleme android 12 güncellemesi falan geldiğinde sorun çözülür mü çünkü ben yazılım yüklerken falan iyice sorun çıkabilir hem general mobile 21 plus için internette pek bi yazılımda bulunmuyor
Yazılım Konusunda Pek bir bilginiz yok ise Size Girmenizi Tavsiye Etmem :)

Bu Bootloader Kilit Mesajını Kaldırmak isterseniz ücretli destek olabiliriz.

ÜCRETLİ DESTEK İÇİN

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

542 812 07 24

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

Geri
Üst Alt