Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni konu aç...

King

Üye
VIP Üye
Özel Üye
22 Haz 2018
181
404
63
GENERAL MOBİLE GM8 Stock Rom, GSM Turkey farkı ile paylaşıma sunulmuştur.GM8 Stock yazılımı piyasada bulunmamaktadır. İhtiyaç halinde kullanılmak üzere profesyonel ve ücretli bir yazılım kullanarak bu modele ait yazılımı tekrar yüklenebilir halde yedekledim. Takdir edersiniz ki, emeğimin sömürülmemesi için yazılımı şifreli olarak paylaştım. Konu altına cevap yazanlara şifre gönderilecektir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

Konudaki yazılımı almak için lütfen konu altından belirtiniz. Bu yazılım ücretli profesyonel bir araç ile yedek alınmıştır. Bizimde işlerimiz oluyor lütfen şifre almak için aceleci davranmassanız sevinirim. Müsait olunca mutlaka şifre gönderilecektir.

EDİT= Arkadaşlar bundan sonra bu yazılımı sitemize faydalı olanlara vereceğim. Konu açıp yorum yapan ve site ile ilgilenen üyelere yazılım linkini vereceğim. Bunu yapmamın sebebi başka sitelerde ilk defa benim yüklediğim yazılımları sanki kendileri yüklemiş gibi paylaşmalarıdır. Anlayışınız için teşekkür ederim.

GM8.JPG

Edit = Sayın değerli üyelerimiz herkeste profesyonel araç olmadığı için bizler bu cihaz için QFİL programı ile yüklenen yazılım yaptık.

Ve bu yazılımın bir çok kişi tarafından denenip çalışmadığını gördüğümüz için yazılımı kaldırdık ve konuyu kilitledik.

Yeni yaptığımız yazılıma buradan ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
28 Haz 2018
3
2
3
emeğin için tşk güzel bi paylaşım olmuş bende bekliyen bi cihaz var deneyemedim bi türlü yazılım şifre alabilirmiyim :)

King

Üye
VIP Üye
Özel Üye
22 Haz 2018
181
404
63
Rom ihtiyacı olan arkadaşlara özelden gönderildi.

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Moderator
Geliştirici Ekibi
21 Haz 2018
10,185
8,391
113
35
Link konuya eklenmiştir. Şifre için acele etmeyin. Müsait oldukça size konuyu okuyup özelden gönderilecektir.

28 Haz 2018
4
1
3
uat ta atılamıyor bilgisi olan warmı ? devices found hatası alıyorum ama pc cihazı görüyor qualcomm mode uat görmüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt