Çözüldü Google Drive Kota Limiti Hatası Çözümü

ozmeniletisim71

VIP Üye
Merhaba GSM Turkey Üyeleri iyi akşamlar gsmturkey ailesi herkese kolay gelsin sık sık olmasada bazen önümüze çıkan bir sorun google drive limiti, geçen rastladığım için hemen paylaşmak istedim umarım faydalı olur bizzat denedim ve olumlu sonuç aldım
ilk olarak google drive oturum açıyorsunuz.
Google Driver Oturum Aç

şimdi ise indirmek istediğiniz linki tıklıyorsunuz ve linkin başında yazan '' uc''(uc yerine open yazıyoruz) ve linkin sonundaki '' &export=download '' siliyorsunuz enter diyoruz ilk aşama bitmiş oluyor.

Evet şimdi indirmek istediğimiz dosya gözüktü ama burdan indir demiyoruz ve sağ üstte görünen google drive logosunu tıklıyoruz ve dosya driver kaydedilmiş oluyor ve ilk başa tekrar dönüp google driver açıyoruz ve dosya orda son işlem olarak dosyanın üzerine sağ tıklayıp bir kopyasını oluştur diyoruz ve işlem tamamdır.

Kopyayı indir diyoruz ve sıkıntısız indiyor herkese iyi akşamlar gsmturkey takipte kalmaya devam edin

Moderatör tarafında düzenlendi:
iyi akşamlar gsmturkey ailesi herkese kolay gelsin sık sık olmasada bazen önümüze çıkan bir sorun google drive limiti, geçen rastladığım için hemen paylaşmak istedim umarım faydalı olur bizzat denedim ve olumlu sonuç aldım
ilk olarak google drive oturum açıyorsunuz

Google Driver Oturum Aç
şimdi ise indirmek istediğiniz linki tıklıyorsunuz ve linkin başında yazan '' uc''(uc yerine open yazıyoruz) ve linkin sonundaki '' &export=download '' siliyorsunuz enter diyoruz ilk aşama bitmiş oluyor
evet şimdi indirmek istediğimiz dosya gözüktü ama burdan indir demiyoruz ve sağ üstte görünen google drive logosunu tıklıyoruz ve dosya driver kaydedilmiş oluyor ve ilk başa tekrar dönüp google driver açıyoruz ve dosya orda son işlem olarak dosyanın üzerine sağ tıklayıp bir kopyasını oluştur diyoruz ve işlem tamamdır kopyayı indir diyoruz ve sıkıntısız indiyor herkese iyi akşamlar gsmturkey takipte kalmaya devam edin

'' &export=download ''

Eline sağlık, Arşivlerimize alalım.

iyi akşamlar gsmturkey ailesi herkese kolay gelsin sık sık olmasada bazen önümüze çıkan bir sorun google drive limiti, geçen rastladığım için hemen paylaşmak istedim umarım faydalı olur bizzat denedim ve olumlu sonuç aldım
ilk olarak google drive oturum açıyorsunuz

Google Driver Oturum Aç
şimdi ise indirmek istediğiniz linki tıklıyorsunuz ve linkin başında yazan '' uc''(uc yerine open yazıyoruz) ve linkin sonundaki '' &export=download '' siliyorsunuz enter diyoruz ilk aşama bitmiş oluyor
evet şimdi indirmek istediğimiz dosya gözüktü ama burdan indir demiyoruz ve sağ üstte görünen google drive logosunu tıklıyoruz ve dosya driver kaydedilmiş oluyor ve ilk başa tekrar dönüp google driver açıyoruz ve dosya orda son işlem olarak dosyanın üzerine sağ tıklayıp bir kopyasını oluştur diyoruz ve işlem tamamdır kopyayı indir diyoruz ve sıkıntısız indiyor herkese iyi akşamlar gsmturkey takipte kalmaya devam edin

'' &export=download ''
Bende de çok oluyor. Bende inşallah yarın bir denemesini yapayım. Sık kullanılanlara ekledim konuyu.

dedıklerını harfıyen yaptım.. kopyayı ındır deyınce yıne BU DOSYA ICIN INDIRME KOTASI ASILDIGINDAN bu dosyayı ındıremıyoruz dıyor

Geri
Üst Alt